مرجع اخبار رسمي مرجع اخبار رسمي .

مرجع اخبار رسمي

خريد رپورتاژ

رپورتاژ آگهي چيست؟

قبل از هرچيزي ممكن است براي شما اين سوال پيش بيايد كه رپورتاژ آگهي دقيقاً به چه معناست؟ در جواب به زبان ساده بايد خدمت شما بگوييم كه منظور از رپورتاژ آگهي اين است كه تبليغ شما در قالب يك مقاله خبري تبليغاتي همراه با تعدادي تصاوير و لينك مناسب در يك سايت با شرايط مناسب، منتشر مي شود و براي هميشه در آن سايت باقي مي ماند.

امروزه بهترين بك لينك ممكن به صورت رپورتاژ آگهي دائمي مخصوصا رپورتاژ خبري است.

دليل اين امر اين است كه بك لينك هاي مدنظر شما براي هميشه در سايت هاي رپورتاژ كننده ثبت خواهند شد و هرگز حذف نمي شوند براي معرفي كسب و كارها و مديران برندها، متن رپورتاژ خود را به صورت مصاحبه تنظيم كنيد تا علاوه بر جذابيت مطالعه آن، كاربران بيشتري به سايت شما وارد شوند.

 

چند نكته مهم براي نوشتن يك

رپورتاژ آگهي قوي : سعي نكنيد با طولاني كردن متن رپورتاژ بازديد كننده خواننده را خسته كنيد. بهتر است بر روي يك بخش خاص تمركز نماييد. سعي كنيد چهره‌اي خلاق براي كسب‌ وكارها ايجاد كنيد.

همواره داستان‌هايي كه درباره‌ اشخاص باشد گيراتر از داستان‌هايي‌ است كه درباره‌ سازمان‌ها باشد. سعي كنيد تصاويري از كساني كه درباره‌ي آنها مي‌نويسيد به متن اضافه كنيد.

درباره‌ي چيزهايي بنويسيد كه براي خواننده‌ها جالب باشد. مقالاتي درباره‌ي اينكه چطور كسب‌وكارها به مشتريان‌ شان كمك كرده‌اند تا كارشان را به‌طور خاصي خوب انجام بدهند. رپورتاژ آگهي را گيرا و جذاب بنويسيد. حتما از زبان ساده و محاوره‌اي استفاده كنيد و از كاربرد جملات و پاراگراف‌هاي طولاني دوري كنيد.

از تيترهاي قدرتمند استفاده كنيد و مطمئن شويد براي هر عكس توضيحاتي مرتبط با آن نوشته‌ايد. تحقيقات نشان مي‌دهند حتي افرادي كه مقالات را نمي‌خوانند، سرتيترها و توضيحات عكس‌ها را مطالعه مي‌كنند.

از ميان سايت هايي كه ارزش بالاي جهت دريافت بك لينك دارند، اولويت زير را در خريد رپورتاژ مدنظر قرار دهيد :

سايت هاي نيازمندي با سئو قوي

سايت هاي خبري قوي

سايت هاي سرگرمي و تفريحي پر بازديد و قوي

سايت هاي مرتبط با موضوع فعاليت شما

سرويس هاي قدرتمند بلاگ دهي

 

همچنين تمامي استارتاپ - ويبمستران - مديران - سئو كاران گرامي مي توانند سفارش رپورتاژ آگهي خود را به مجموعه ما بسپارند .

 

نمونه اي از وب سايت هاي قدرتمند ما :

 

رديف
آدرس سايت
پيج اتوريتي
1 https://papoy.ir 34
2 https://mar2mak.ir 34
3 https://shobadeha.ir 34
4 https://funset.ir 35
5 https://mehreyas.ir 35
6 https://mobarezh.ir 34
7 https://patrisrayan.ir 33
8 https://nanodesign.ir 33
9 https://etdesign.ir 32
10 https://s55.ir 33
11 https://hellozaban.ir 33
12 https://owj92.ir 32
13 https://parsiscom.ir 33
14 https://tmfy.ir 33
15 https://kanoon-hamedan.ir 34
16 https://besmrab.ir 32
17 https://2pix.ir 29
18 https://2nya.ir 31
19 https://novinup.ir 33
20 https://20tarh.ir 32
21 https://pix98.ir 29
22 https://w32.ir 32
23 https://o12.ir 30
24 https://yakamuz.ir 33
25 https://systemati.ir 33
26 https://yekpatogh.ir 33
- 98 درصد وبسايت ها داراي گواهينامه امنيتي ssl جهت افزايش ضريب اعتماد گوگل
- امكان دسترسي كاربران به وب سايت ها از طريق اينترانت و اينترنت جهت افزايش بازديد و ارتقا رنكينگ الكسا
- 99 درصد دامين ها قامتي بالاي 4 سال
- عمومي بودن وب سايت جهت لينك سازي براي كليه وب سايت ها از جمله سايت شما
- 99 درصد دامين وب سايت ها رنك دار و داراي پيج رنك گوگل
- سايت هاي فعال و معتبر و مديريت شده
- 99 درصد دامين ها داراي پيج اتوريتي قابل قبول
- تقويت سئو و قدرت دامين كليه وب سايت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رساني مداوم جهت ارتقا كيفيت
- بروز رساني موقعيت جغرافيايي سرور ها در زمانبندي هاي مختلف
- بروز رساني مرتب وب سايت ها در زمانبندي هاي مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجي جهت ارتقا بازدهي و كيفيت آنها
- دو فالو يا فالو بودن كليه بك لينك ها
- تضمين عدم پنالتي شدن سايت
- ارزش و كيفيت هر 1 از رپورتاژ ها جدول بالا برابري دارد با 1000 رپورتاژ عادي
- قيمت عالي نسبت به بازدهي و كيفيت
دائمي بودن كليه رپورتاژ ها جهت حفظ ارزش و اعتبار
- امكان تنظيم آنلاين متن رپورتاژ سئو شده توسط ويرايشگر پيشرفته سايت

 


براي خريد رپورتاژ از طريق سايت معتبر شيك رنك در لينك مستقيم زير

https://www.chicrank.com/reporter.php

تنها در كمتر از 50 ثانيه سفارش خود را تكميل نماييد .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۰۱:۰۶ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

وقتي پوشاك ايراني با برچسب خارجي به فروش مي‌رسد

اخبار بازار پايشگر-توليد و عرضه كافي پوشاك، فرصتي ويژه براي سودآوري و اشتغالزايي در كشور به شمار مي‌رود كه متأسفانه در سايه پديده قاچاق فرصت‌هاي بسياري در اين بخش از دست رفته است.
 

وقتي پوشاك ايراني با برچسب خارجي به فروش مي‌رسد
اخبار بازار پايشگر-توليد و عرضه كافي پوشاك، فرصتي ويژه براي سودآوري و اشتغالزايي در كشور به شمار مي‌رود كه متأسفانه در سايه پديده قاچاق فرصت‌هاي بسياري در اين بخش از دست رفته است.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر، پوشاك از نمونه اقلام و محصولاتي به شمار مي‌رود كه در زمره كالا‌هاي اساسي جامعه قابل تعريف است، تعريفي كه از ديرباز از اين ماهيت برخوردار بوده است.

طبعا اين ويژگي باعث مي‌شود ضريب تقاضا براي خريد و تهيه پوشاك به‌صورت بالقوه در جامعه جاري باشد و قاعدتا در چنين شرايطي، توليد و عرضه پوشاك و فعاليت در اين حوزه از سودآوري، گردش مالي و همچنين فرصت‌هاي اشتغالزايي متعددي برخوردار خواهد بود.

كشور ايران با جمعيت ۸۰ ميليون نفري، بستري مناسب براي فعاليت در اين صنعت محسوب مي‌شود و در صورت توسعه و شكوفايي هر چه بيشتر اين فعاليت، مي‌توان نسبت به تهيه و تامين پوشاك مورد نياز كشور‌هاي منطقه و همجوار، تدابير و تمهيدات هر چه بيشتري را اتخاذ كرد.

در اين ميان، علي‌رغم فرصت‌ها و ظرفيت‌هاي بالقوه و متنوع اين صنعت، (كه رونق آن به شكوفايي صنعت نساجي كشور به عنوان يكي از صنايع قديمي و كهن اين مرز و بوم خواهد انجاميد)، واردات پوشاك خارجي از آن سوي مرز‌ها به‌صورت مجاز و غير مجاز، شرايط دشواري را براي فعالان اين حوزه ايجاد كرده است.

با يك بررسي ميداني شاهد انبوهي از البسه خارجي در ويترين فروشگاه‌هاي عرضه كننده پوشاك در اقصي نقاط كشور خواهيم بود و در واقع امر، يكي از معضلات اصلي محصولات خارجي، و قاچاق آن، متوجه اين صنعت استراتژيك، مهم و حياتي است.

صنعت نساجي و پوشاك از ريسندگي تا رنگرزي، توليد پارچه و دوخت لباس و زنجيره توزيع، به مثابه حلقه‌هاي به هم پيوسته بسترساز فرصت‌هاي شغلي بي شماري است كه با حمايت و پشتيابني همه جانبه و فراگير از آن، مي‌توان بسياري از خلاء‌هاي مرتبط با بيكاري را با اتكاي به اين صنعت مرتفع كرد، اما چه سود كه در اثر برخي غفلت‌ها، كم توجهي‌ها و بعضا سوءمديريت‌ها، اين فرصت‌ها به تهديدي جدي براي اقتصاد و حتي فرهنگ كشور تبديل شده است.

در دوران معاصر، به موازات صادرات كالا از كشور مبدأ به مقصد، برخي از اهداف و مقاصد فرهنگي كشور‌هاي توليدكننده به بازار كشور‌هاي هدف عرضه مي‌شود و امروز مصداق بارز اين ادعا را مي‌توان در البسه‌هايي جستجو كرد كه هيچ سنخيت و انطباقي با معيار‌ها و ارزش‌هاي فرهنگي و اخلاقي ايراني و اسلامي ندارد و متأسفانه به دليل هجمه فرهنگي غرب از يكسو و كم كاري و بعضا ضعف برخي دستگاه‌هاي فرهنگي فعال در داخل كشور، شاهد پوشش‌هاي گوناگوني در ميان جوانان اين مرز و بوم هستيم كه اساسا بيشتر معرف فرهنگ غربي و غير اسلامي است.

فارغ از ابعاد فرهنگي اين پديده كه واكاوي و تبيين آن در اين مجال و در ذيل اين گزارش كه با محوريت اقتصادي تنظيم مي‌شود نمي‌گنجد، مي‌بايد به اين موضوع خطير به‌صورتي ويژه توجه هر چه بيشتري لحاظ شود كه قطعا غفلت به از آن، مي‌تواند تبعات و پيامد‌هاي ناخوشايندي را از حيث اجتماعي و فرهنگي به همراه داشته باشد.

اشتغال ۵۰۰ هزاري نفر در صنعت پوشاك ايران/ گردش مالي ۱۵۰۰ ميليارد دلاري منسوجات و البسه در جهان
بنابر آمار و گزارش‌هاي منعكس شده از سوي انجمن نساجي و پوشاك ايران، نزديك به ۵۰۰ هزار نفر در ايران، در حوزه البسه و پوشاك مشغول به فعاليت هستند.

در ادامه اين گزارش، ارزش بازار اين صنعت در كشور، حدود ۱۴ تا ۱۵ ميليارد دلار برآورد شده كه به واقع با ميزان نيروي كار اشاره شده حدود ۴۰ درصد از پوشاك مورد نياز كشور تأمين مي‌شود و طبيعتا با اين اوصاف، ۶۰ درصد از ظرفيت بازار مذكور در كشور خالي است كه بدون ترديد اين خلأ، با البسه و پوشاك خارجي و قاچاق پر مي‌شود.

اين در شرايطي است كه در صورت پر كردن اين خلأ با تكيه بر توليد داخلي، علاوه بر توسعه فرصت‌هاي شغلي، ارز آوري قابل توجهي براي اين مرز و بوم به ارمغان خواهد آمد و به واقع از محل همين فعاليت مي‌توان بسياري از نارسايي‌ها و مشكلات اقتصادي كشور را رفع و دفع كرد.

بنابر اعلام گزارش سازمان تجارت جهاني، ضريب گردش مالي صنعت منسوجات و پوشاك در جهان حدود ۱۵۰۰ ميليارد تومان است و سهم ارزآوري اين صنعت نيز در كشور‌هايي همچون تركيه، چين، هند، اندونزي و ويتنام بالغ بر ۲۰ درصد است و اين سهم براي كشور‌هايي همچون بنگلادش، پاكستان، كامبوج و سريلانكا تا ۵۰ درصد و بعضا ۷۵ تا ۸۰ درصد نيز تخمين زده مي‌شود.

مجموع اين اعداد و ارقام گواهي است بر فرصت‌هاي ارزنده و ويژه اين صنعت، كه قاعدتا براي كشور‌هايي كه سوداي توسعه اقتصادي را در سر مي‌پرورانند، توجه به چنين ظرفيتي، امري حياتي و تعيين كننده خواهد بود.

با نيم نگاهي به سير توسعه و پيشرفت برخي كشور‌هاي جهان، همچون تركيه، بيش از پيش به اهميت نافذ اين صنعت در حصول رونق و توسعه اقتصادي اين جوامع پي خواهيم برد.

چندي پيش، صادق نجفي، مدير عامل سازمان صنايع كوچك و شهر‌هاي صنعتي ايران، سرانه صادرات پوشاك در كشور‌هاي تركيه، چين و ايران را به ترتيب ۱۴۰ دلار، ۸۰ دلار و ۸۹ سنت عنوان نمود كه به‌‌طور روشن رقم ۸۹ سنتي فاصله و شكاف جدي ما در قياس با كشور‌هاي اشاره شده را نشان مي‌دهد.

در شرايطي كه به زعم جلالي قديري، دبير اتحاديه توليد و صادرات نساجي و پوشاك، ۵۰ تا ۶۰ درصد از ظرفيت كارخانجات فعلي صنعت پوشاك ايران خالي است، مواجهه با اين سرانه اندك و محدود در صادرات، تعجب آور و غير منتظره نخواهد بود.

وقتي پوشاك ايراني با برچسب خارجي به فروش مي‌رسد
به كرات به مولفه كيفيت به عنوان يكي از عوامل موثر در جذب جامعه هدف ايراني به سمت كالا‌هاي ايراني و حمايت از توليد داخلي اشاره شده، اما در اين ميان بعضا با وجود كيفيت مطلوب و قابل قبول توليدات داخلي، همچنان اقبال به محصولات خارجي بيشتر است.

حميد يگانه، يكي از توزيع كنندگان عمده پوشاك در غرب استان تهران  در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت تجارت وكشاورزي باشگاه خبرنگاران جوان، در اين خصوص اظهار كرد: بعضا شاهديم توليدات داخلي با برچسب‌هاي خارجي به بازار عرضه مي‌شوند و با وجود كيفيت بالاي توليدات داخلي به دليل فرهنگ غلط نهادينه شده در ميان برخي از طيف‌ها و گروه‌هاي اجتماعي، توليدكنندگان ناچارند با اسم و برند خارجي به عرضه توليدات خويش مبادرت ورزند، زيرا در غير اينصورت، امكان فروش مطلوب در بازار، از آنها سلب خواهد شد.

مرجع اخبار رسمي

وي افزود: انتظار مي‌رود در حوزه فرهنگي، نهادينه سازي فرهنگ حمايت از كالاي ايراني با جديت هر چه بيشتري در دستور كار قرار گيرد.

يگانه تصريح كرد: تبليغات و اطلاع رساني يكي از الزاماتي است كه در تحقق اين امر خطير نقش بسزايي ايفا مي‌كند و با به تصوير كشيدن نحوه دوخت و توليد البسه ايراني و حتي فرآيندي كه براي توليد پارچه طي مي‌شود، مي‌توان به اين امر مهم دست يافت و با تكيه بر آن اقتصاد و وضعيت اشتغال در كشور (حداقل در اين عرصه را) متحول كرد.

محمدرضا سراج، يكي از توليدكنندگان عمده پوشاك مردانه در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت تجارت وكشاورزي باشگاه خبرنگاران جوان، با تأكيد بر موضوع ضرورت نوسازي تجهيزات و ادوات توليد لباس به عنوان پيش نياز تحول در اين صنعت، اظهار كرد: متاسفانه فرسوده بودن تجهيزات توليدي باعث مي‌شود ظرافت لازم در دوخت لباس لحاظ نشود و از ديگر سو ضريب و ميزان استفاده از انرژي در اين تجهيزات (در مقايسه با ادوات پيشرفته موجود در جهان) فراتر از حد متعارف برآورد مي‌شود.

اين فعال در عرصه توليد و پوشاك در ادامه بيان كرد: ارائه تسهيلات ويزه براي نوسازي دستگاه‌هاي توليدي و تلاش براي جذب و هدايت سرمايه گذاري‌ها از مولفه‌هايي است كه در تسهيل تأمين اين ضرورت سازنده خواهد بود.

وي افزود: برخي گمان مي‌كنند جذب سرمايه گذاري لزوما به سرمايه گذاري‌هاي خارج خلاصه مي‌شود در صورتي كه با هدايت صحيح منابع داخلي به اين عرصه، مي‌توان گام‌هاي ارزنده‌اي را در اين راستا برداشت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۵۶:۴۳ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

جلوگيري از عرضه كتاب قاچاق در مترو و پارك‌

جلوگيري از عرضه كتاب قاچاق در مترو و پارك‌
اخبار فرهنگي پايشگر- مسئولان شهرداري و مترو موظف شدند براي جلوگيري از عرضه و فروش كتاب قاچاق، همه رويدادها در حوزه كتاب را با همكاري و نظارت اتحاديه ناشران و كتابفروشان انجام دهند.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر، بر اساس اعلام اتحاديه ناشران و كتاب‌فروشان استان تهران، در اوايل آذر ماه سال جاري و پيرو اقدامات پيشگيرانه كارگروه صيانت از حقوق ناشران، مؤلفان و مترجمان اتحاديه ناشران و كتابفروشان تهران، رئيس اتحاديه طي نامه‌اي به محمدجواد حق‌شناس – رئيس كميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر تهران – از او درخواست كرد با توجه به اين‌كه مشاهده مي‌شود در ايستگاه‌هاي مترو، پارك‌ها و برخي مكان‌هاي عمومي مرتبط به شهرداري‌ها كتاب‌هاي قاچاق عرضه مي‌شود و نيز غرفه‌ها و نمايشگاه‌هاي عرضه كتاب با تخفيف‌هاي غيرمتعارف به‌صورت موقت و دائمي با مجوز شهرداري‌ها فعاليت مي‌كند، ترتيبي اتخاذ كند تا قبل از صدور هرگونه مجوز برپايي چنين نمايشگاه‌هاي كتابي از سوي شهرداري‌هاي مناطق ۲۲گانه تهران و مترو، مراتب به اين اتحاديه منعكس شود و پس از تأييد اين اتحاديه نسبت به صدور مجوز لازم اقدام شود و از برپايي هر گونه نمايشگاه كتاب از سوي شهرداري‌ها و مترو بدون مجوز اين اتحاديه جلوگيري شود.

به دنبال اين مكاتبه و در تاريخ ۱۵ دي‌ماه، محمدجواد حق‌شناس طي بخشنامه‌اي به مسئولان مختلف شهرداري و مترو اين موضوع را منعكس كرده و خواسته است گزارش اقدام و اجراي آن را به دبيرخانه كميسيون فرهنگي و اجتماعي ارسال كنند. متن اين بخشنامه به اين شرح است:

«نظر به اهميت ايجاد سازوكار نظارتي بر عرضه كتاب و درخواست اتحاديه ناشران و كتابفروشان مبني بر همكاري شهرداري تهران براي جلوگيري از عرضه و فروش كتاب‌هاي قاچاق و بدون مجوز به ويژه در بوستان‌ها، نمايشگاه‌ها و بازارچه‌هاي دائمي و موقت در سطح شهر تهران، ضروري است برگزاري كليه رويدادها در حوزه كتاب شامل جشنواره، نمايشگاه، بازارچه دائمي و موقت در كليه مناطق ۲۲ گانه، مترو و ميادين با همكاري و نظارت اتحاديه ناشران و كتابفروشان شهر تهران انجام گيرد. خواهشمند است گزارش اقدام و اجراي اين بخشنامه به دبيرخانه كميسيون فرهنگي و اجتماعي ارسال شود.

گيرندگان اين بخشنامه عبارتند از: معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران، معاون هماهنگي و امور مناطق شهرداري تهران، سرپرست شركت توسعه فضاهاي شهرداري تهران، مدير عامل شركت بهره‌برداري راه‌آهن شهري و حومه تهران.

مرجع اخبار رسمي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۲:۲۵ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

اعتراف تكان‌دهنده دروازه‌بان سابق تيم‌ملي

اعتراف
تكان‌دهنده دروازه‌بان ديرين تيم‌ملي دروازه‌بان كهن گروه ملي جمهوري اسلامي ايران گفت: در هنگامي كه در نقط ي اوج بودم عده‌اي من‌را تهديد كردند و گفتند در شراي به ما پول ندهي كاري مي‌كنيم كه فوتبالت تمام شود .

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي


اعتراف
تكان‌دهنده دروازه‌بان ديرين تيم‌ملي به گزارش افكارنيوز، هادي طباطبايي سنگربان سابق مجموعه ملي كشورمان در خصوص سالهاي نه چندان خودداري كه براي گروه ملي به ميدان مي رفت، اظهار داشت: صحبتهاي حامد كاويانپور در خصوص زيرميزي خواهي براي حضور در مجموعه ملي صحيح بود چون اينجانب هم در زماني كه براي تيم ملي بازي مي كردم با چنين مشكلي مواجه بودم .

او ابلاغ داشت: همان بازه زماني با خود من تماس گرفتند و رسما باج خواهي كردند و به اينجانب گفتند ما تو را به اينجا رسانده ايم و در‌صورتي‌كه حق ما را ندهي خرابت مي كنيم تا اين مقام را از دست بدهي .

اين پيشكسوت فوتبال كشور‌ايران گفت: تامل نمي كنم پرهيز زودهنگام اينجانب از مجموعه ملي بي‌ارتباط به اين صحبت‌ها باشد و اينجانب درحال حاضر بعد از سالها اين مسئله را بازگو مي كنم .

طباطبايي گفت: اين مسئله يك‌سري سال بعد و به نوعي ديگر براي اينجانب تكرار شد . يك عدد دو سال پيش كه سرمربي مجموعه داماش بودم در هفته نهايي بازيهاي ليگ گونه دوم كشور به اينجانب پيشنهادات رودربايستي آوري دادند كه آن را ناديده گرفتم .

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۲:۳۵ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

۷۹ اثر در مرحله نهايي انتخاب بخش خوشنويسي يازدهمين جشنواره فجر

دبير بخش خوشنويسي يازدهمي جشنواره هنرهاي تجسمي فجر از تعيين ۷۹ اثر در مرحله آخرين انتخاب آثار اين فن خبرداد .

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

به گزارش خبرگزاري مهر، اميراحمد فلسفي، دبير حرفه خوشنويسي ياز‌دهمين جشنواره تجسمي فجر، در رابطه تراز نخست داوري اثرها خوشنويسي توضيح داد: ممكن مي‌باشد پس از وصال اصل آثار تعداد محدودي از آن‌ها به برهان تضاد با تصوير حذف شوند . ولي در حال حاضر از در بين ۵۵۰ اثر رسيده به دبيرخانه ۷۹ اثر انتخاب گرديده اند . در مرحله بعد از آن كه ۲۵ دي ماه انجام مي شود اصل اين اثرها با تصويرشان هم خواني داده ميشود و تكليف آخري تعداد آثار بخش خوشنويسي معلوم مي گردد . سطح آخر داوري هم كه انتخاب اثر گزيده اين بخش و اثر لايق تقدير ميباشد .

او ادامه داد: با دقت به اين كه سال جاري بي‌ينال خوشنويسي داشتيم اما با اين حالا استقبال از فستيوال فجر خوب بود و اثرها خوبي به دبيرخانه فستيوال آمد . البته از نظر اينجانب اين تمام توانايي خوشنويسي مرزوبوم بسيار بالاست و مي‌توان در سال‌هاي آتي صاحب خانه اثرها اكثر و بهتري بود . زماني هنرها از نيز تفكيك مي شوند هنرمندان رشته‌هايي نظير خوشنويسي ميدانند كارهايشان خوب تر چشم مي‌شود و به همين استدلال هدف بيشتري براي شركت در اين روي داد هنري دارند و روي عمل حساس خويش تمركز مي‌كنند . به اين ترتيب تفكيك بخش‌هاي جشنواره مسلما روي حضور خوشنويسان تاثير مثبت داشته ميباشد .

فلسفي گفت: داوري سال جاري نيز خوبتر و منصفانه‌تر بود . زيرا در سال هاي قبل با وجود رشته‌هاي متنوع هنري داوري عادلانه‌اي روي هنر خوشنويسي كمبود . هنر خوشنويسي يك تاريخ هزارساله داراست . در صورتيكه قرار باشد با هنرهاي امروزي يك جا داوري شود عادلانه نميباشد .

اين هنرمند خوشنويس توضيح داد: با دقت به تجربه و سوابق داوران بخش خوشنويسي، خوشبختانه در داوري اول مشكلي نداشتيم و در ساعت‌هاي محدودي آثار گوشه اي براي نمايش در نمايشگاه تعيين شدند . در اين تراز منتظر هستيم كه اصل آثاري كه تصويرشان را آناليز كرديم به دبيرخانه رسد تا بتوانيم در سطح بعد از آن آن ها را نيز ارزيابي كنيم .

يازدهمي فستيوال هنرهاي تجسمي فجر با دبيري ابراهيم حقيقي در بهمن ماه ۱۳۹۷ برگزار ‏مي ‏شود . در اين ‏جشنواره سيد امير سقراطي دبيري هنري و محسن سليماني دبيري اجرايي را ‏عهده دار ‏هستند .‏

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۳:۲۸ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

ناپديد شدن «ميراژ _۲۰۰۰» ارتش فرانسه از صفحه رادار

رسانه‌هاي خبري زمان چهارشنبه به ناپديد شدن يك فروند جنگنده «ميراژ» ارتش فرانسه از ورقه رادار اشاره كردند .

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

به گزارش مشرق، رسانه‌ها از ناپديد شدن يك فروند جنگنده «ميراژ -۲۰۰۰ دي» ارتش فرانسه خبر دادند .

به متن وبگاه شبكه خبري «بي . بي . سي» اين ميراژ حوالي ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه به وقت محلي هنگام پرواز در شرق فرانسه و بر فراز يك منطقه كوهستاني، از برگه رادار محو شد . آنطور كه مقام‌هاي فرانسوي اعلام كردند اين هواپيما از پايگاه هوايي «نانسي اوشي» با دو خلبان پرواز كرد .

اكثر
بخوانيد:
آخرين
آمار از مجروحان اعتراضات يك ماهه فرانسه مقام‌هاي فرانسوي همينطور گفته‌اند كه اين دو خلبان گذشته از اين حادثه هيچ تماسي با ساختمان بلند مراقبت برقرار نكردند و تحقيقات در اين قضيه ادامه دارد .

اين جنگنده در حوزه‌ كوهستاني دربين نواحي «دو» و «جورا» نزديك مرز شرقي اين ميهن با سوئيس از صفحه رادار محو شد . برخي ساكنان محلي گفتند كه اوايل صبح صداي انفجار ي را شنيدند ولي مقام‌هاي مسئول اين صدا را ناشي از شكستن ديوار صوتي اعلام كردند .

بي . بي . سي در خاتمه اين خبر افزود كه اين جنگنده هنگام پرواز مسلح نبوده هست .

منبع:
فارس

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۸:۱۵ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

دردي كه با پوست موز درمان مي‌شود

تمامي اشخاص در معاش سر درد را تجربه كرده‌اند، گهگاه سردرد دو طرفه، يك طرفه و يا در تمام سر واقعه ميفتد كه ممكن مي باشد اين سردرد‌ها به تدريج شدت پيدا كند يا به طور ناگهاني شروع شود و يا مي‌تواند كمتر از يك ساعت تا چند روز به طول انجامد .

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي
به گزارش زمان شهروند، گاهي اوقات، سردرد‌ها به قدري شديد و غير قابل تحمل مي‌باشند كه شخص براي تسكين آن ها از تعدادي گونه داروي آرامبخش استفاده‌ نمايد تا از درد خلاصي پيدا كرده و به معاش روزانه خود ادامه دهد .

در اين در بين بعضا راهكارهاي ارگانيك براي تسكين سردرد وجود دارد كه ضررها و عارضه ها داروهاي آرامبخش شيميايي را ندارند .

ما به شما يك رويه ساده، ارزان و طبيعي را معرفي مي‌كنيم كه به خلاص شدن از شر سردردهاي شديد ياري كرده و سرعت اثر بخشي بالايي داراست .

شما در اين راه درماني طبيعي به پوست يك موز و كمي يخ نياز داريد، چند تكه يخ را در قسمت انتهايي و در درون پوست موز قرار داده و آن را با يك نوار ببنيد تا يخ در دربين پوست موز باقي بماند، درحال حاضر پوست موز را بر روي پيشاني خويش قرار داده و به بازه ۲۰ دقيقه در مكان تاريكي استراحت كنيد، يك حوله يار خود داشته باشيد تا به محض آب شدن يخ از آن به كارگيري نمائيد .

اين روش فورا سردرد شما را التيام مي‌دهد؛ در اين راه و روش درماني سردرد به سرعت آرام مي‌‌گيرد و علت حساس آن به برهان وجود پتاسيم بالاي پوست موز است، در شراي سردرد شما شديد بود و آن‌گاه از ۲۰ دقيقه هم درد را حس كرديد ميتوانيد اين خط مش را تكرار نماييد .

منبع:
باشگاه خبرنگاران برنا

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري وتحليلي 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۵۴:۵۵ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

همه چيز درباره ي بي آزارترين موجود غول پيكر دريا، كوسه نهنگ ها!

كوسه

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

نهنگ | Whale shark تا به درحال حاضر تصور كرده ايد كه اگر درياها وجود نداشتند، آن وقت جانداران و حيوانات دريايي چه‌طور و چجوري زندگي مي كردند؟ منظورم اين ميباشد كه ابدا دنيا سواي درياها و اقيانوس ها و ماهي ها و جانورهايشان به هيچ وجه چه‌طور بود؟ به حيث من كه دنياي به طور كامل ناقصي بود! به هر حالا در همين دنياي زيرآب كه فارغ از آن زندگي آدم ها ناقص است، جانوراني وجود دارند كه اكوسيستم و بيولوژيك جالبي در نوع خودشان دارند . يك عدد از اين جانداران، كوسه نهنگ ها هستند . اين كوسه نهنگ ها داراي خط مش ي زندگي و نقشه ي زيستي جالبي ميباشند و ما مي خوا‌هيم روز جاري در الي گشت اين جاندار آبي‌رنگ را موضوع نظارت قرار دهيم و در نهيات خوشحال مي شويم اگر شما با ما تا به انتهاي اين مطلب هم پا باشيد .

تمامي
چيز در رابطه ي بي آزارترين موجود غول پيكر دريا، كوسه نهنگ ها! مطالب
مرتبط: ذات
جسور اين حيوان ها آفريقايي، شما را شوكه مي كنند!
شايسته ترين
تورهاي عكاسي حيوان ها در حيات وحش هند
عجيب
ترين حيواناتي كه تا به اكنون در هواپيما ديده گرديده اند! كوسه نهنگ ها بر مغاير اسمشان كه از دو اَبَر قدرت درياهاي آزاد تشكيل شده، خيلي نيز روحيه ي لطيف و آرامي در شرايط عادي دارند! كوسه ‌نهنگ، اسم ديگرش وال كوسه يا كوسه ي كولي كر (Whale shark) ميباشد . ممكن است باورتان نشود ولي اين جان داران دريايي در واقع نوع ‌اي از كوسه ها ميباشند كه از حيوان‌ها كوچك دريايي مثل پلانكتون ها تغذيه مي ‌كنند! اين ماهي ها به علت دارا بودن جثه ي بزرگشان به كوسه ‌نهنگ آوازه پيدا كرده ‌اند و هيچ كدام از صفات ديگرشان همچون كوسه و يا اين كه نهنگ نميباشد . جالب ميباشد بدانيد كه كوسه نهنگ ها يك عدد از ده‌ ها دسته كوسه ‌اي مي باشند كه به انسان‌ ها به هيچ عنوان هجوم نمي‌ كنند .

كوسه‌ نهنگ ها نام علمي دارا هستند كه به آن رينكوندون تيپوس (Rhincodon typus) مي گويند . كوسه نهنگ ها از گرانقدر ‌ترين ماهيان عالم ميباشند كه طول جثه ي آن‌ ها تا ۱۸ متر هم مي‌ برسد . دهن اين موجودات زنده قادر الجثه به صورت انتهايي مي باشد . آن ها دارنده خارهاي آبششي مضاعف بلندي مي‌باشند و از نظر ذائقه ي غذايي نيز، پلانكتون ‌خوار مي‌باشند .

دندان ‌هاي اين ماهي ها كوتاه و كند هستند و به همين حافظه اخلاق و رفتار و خلق و خوي درندگي در آن‌ها وجود ندارد البته درباره ي نهنگ كوسه ها اين را بدانيد كه اين جاندار برعكس ديگر موجودات زنده دريايي در قد و قواره ي خودش، فاقد پلاژيكند و پلك سوم مي باشند .

كوسه
نهنگ ها كوسه نهنگ ها كه به آن ها كركوسه هم مي گويند، فراوان سست، تنبل و آرام هستند و همينطور سرعت شناي زياد كندي دارا هستند و اجازه مي ‌دهد كه برخلاف ديگر ماهي ها، كشتي ‌ها كاملاً به آن نزديك شوند و به همين خاطر به آن كوسه ي ‌كر هم مي‌ گويند . از پاراگراف ي ديگر خصوصيت هاي كوسه نهنگ ها اين است كه آنها دندان‌ هاي فراوان ريزي دارند، براي آدم و ديگر موجودات زنده كاملاً بي ‌خطر مي باشند و همانطور هم كه بالاتر اشاره نموديم، اين موجودات زنده با اين جثه ي گران قدر غذاي اصليشان، ماهي‌ هاي فراوان ريز و پلانكتون‌ ها ميباشند و سرعت شناي آن ‌ها نيز مضاعف بسيار آهسته مي‌باشد .

زيستگاه اساسي كوسه‌ نهنگ ها در آب ‌هاي نواحي حاره و زيرحاره است . البته لازم به ذكر مي باشد كه اين گونه كوسه در سواحل اسكاتلند و فيليپين به وفور وجود دارند و در اين نواحي مي توان تا اين جاندار را به فراواني روءيت كرد . ولي اين بدان مضمون‌ نمي‌باشد كه اين ماهي در جاهاي ديگر جهان زندگي نمي نمايد بلكه، كوسه نهنگ ها در آب ‌هاي خليج فارس، درياي عمان، اقيانوس‌ هند و اقيانوس اطلس و قسمتي از اقيانوس آرام هم معاش مي كنند . اين كوسه غذاي خود را از روش فيلتر كردن آب به ‌دست مي ‌آورد و معمولاً از پلانكتون ‌هاي جانوري تغذيه مي ‌كنند .

كوسه
نهنگ ها! دليل اين كه به نهنگ كوسه ها، وال كوسه نيز گفته مي ‌شود اين مي باشد كه رژيم غذايي آن‌ ها مثل وال ‌ها ميباشد و از پلانكتون ‌ها تغذيه مي ‌كنند . اين جاندار دريايي را مي ‌توان به راحتي از طرح گوناگون روي بدن‌ آن ها تشخيص اعطا كرد كه ولي اين الگوي خال ‌دار در افراد مختلف با يكديگر فرق دارااست . تعداد اين ماهي ها دوچندان نمي باشد و آن ها در معرض خطر ميباشند به همين ادله تحت حفاظت قرار گرفته اند . اين حيوانات ذيل حفاظت صندوق جهاني طبيعت هم قرار گرفته اند .

با اهميت ترين فعاليتي كه صندوق جهاني طبيعت در مسئله ي اين ماهي ها مخصوصا در خليج دونسول در فيليپين انجام دادند، صحيح كردن يك شناسنامه ي چهره يي از كوسه نهنگ ها است . از اين طرز برآورد مي شود كه در هر فصل چه تعداد كوسه نهنگ در اين خليج مي باشند . جالب مي باشد در رابطه ي اين جانداران بدانيد كه هر كدام از اين موجوات نقش و نگار منحصربه‌فرد به شخص خودشان را دارا‌هستند و با يكديگر فرق مي نمايند . اين فرق در في مابين اين موجودات زنده همانند فرق اثر انگشت ها در در بين انسان ها هست . هر كدام از اين جانداران با نقش و نگار مخصوص به شخص خودش به صورت مشخصي كاملا شناسايي مي شود . پوست بدن اين جاندار همانند يك اسمان مالامال از ستاره هاي درخشان مي باشد .

به تازگي محققان با نرم افزار تلسكوپ فضايي هابل كاركشته مي‌باشند تا موجودات ذيل آب و مخصوصا اين جاندار را رصد نمايند . اين نهنگ كوسه هاي گران قدر و به لحاظ دوست داشتني در آب هاي كشور‌ايران و همانطور كه گفتيم خليج عجم هم زيست مي كنند .

موجود
غول پيكر دريا كوسه ‌نهنگ ها در واقع به تيتر يكي از بزرگ‌ ترين گونه‌ هاي كوسه در آب‌ هاي خليج عجم شناخته مي شود . اين دسته در معرض خطر انقراض معمولاً نسبت به محفظه دور و اطراف خويش و چه بسا صداي موتور لنج‌ ها بي ‌تفاوت ميباشد و به همين استدلال محلي ها به اين ماهي كولي كر مي ‌گويند . اطلاعات موقعيت رفتاري كوسه ‌ها در خليج فارس بسيار محدود هست و كمبودهاي زيادي درباره ي رفتارشناسي آن ها وجود دارااست .

تا امروز نزديك به ۳۰ مدل ي گوناگون از كوسه ‌ها در آب‌ هاي خليج ‌فارس شناسايي شده كه حالت ظاهري آن‌ ها نيز اغلب با يكديگر فراوان متفاوت ميباشد . در آب هاي خليج فارس از كوسه ي ۷۰ تا ۸۰ سانتي تا كوسه‌ هاي بالغ بر اندازه ي ۴ متر معاش مي‌ نمايند كه كوسه ‌نهنگ يك عدد از شاخص‌ ترين اين نوع ها هست . با وجود اين كه اتحاديه ي جهاني حفاظت از طبيعت و منابع طبيعي iucn، كوسه ‌هاي نهنگي را در مقام ي در معرض خطر جور ‌بندي كرده مي باشد اما هنوز نيز عده‌ اي از زيست‌ شناسان دريايي بر اين اعتقاد هستند كه وضعيت حفاظتي براي جمعيت‌ هاي ايزوله گرديده ي اين گونه، از پاراگراف در آب هاي خليج‌ عجم مي ‌تواند حادتر و خطرناك خيس از اين هم باشد .

تنها ضابطه حفاظتي كوسه ‌ها در آب‌ هاي كشور ايران جريمه ي صيد غيرمجاز آن ‌ها هست كه تا قبل از اين رقمي در حدود ۳۰ ميليون تومان اعلام گرديده ميباشد . و اما معاش كوسه نهنگ ها در خليج دونسول فيليپين به چه شكل مي باشد؟ اكثر محلي ها اين ماهي را به بزرگي يك اتوبوس و نيز وزن ۳ فيل ولي با مغز يك موش توصيف مي نمايند .

كوسه
نهنگ | Whale shark در خليج دونسول در جنوب لوزون، بهترين مقطع براي ملاقات با اين آبزي بي آزار و مضاعف گران قدر كه به هيچ وجه با آدم ها كاري هم ندارد، صبح ها است . بسياري از كوسه نهنگ ها براي زمان طولاني يعني حدود يكسري ماه در نزديكي ساحل مي مثل . حضور اين موجودات در اين جزيره، معاش مردمان ناحيه ي خليج را عوض كرده هست و علت آن نيز اين ميباشد كه يك دهه ي پيش صندوق جهاني طبيعت و مقامات محلي برنامه هايي براي اكوتوريسم نهنگ ماهي هاي اين حيطه بنا كردن كردند .

اين تغييرات به نوعي بوده هست كه يكي از اهل يك محل اين منطقه مي گويد كه: كوسه نهنگ ها زندگي هم محلي دونسول را تغيير و تحول داده اند و موجب اشتغال زايي براي آن ها شده اند . تاثير اين ماهي ها اكثر بر روي معاش صياداني ميباشد كه فقط محل درآمدشان ماهيگيري بوده ميباشد . از ۶ سال قبلي تا كنون ۴۰۰ عدد كوسه نهنگ در خليج دونسول شناسايي شده اند .

البته بياييد تا به اين بپردازيم كه چه دليلي سبب شده است كه كوسه نهنگ ها به سمت خليج دونسول بروند و آن جا را براي معاش و هم زيستي گزينش نمايند؟ در حوزه‌ ي لوزون و در كوه مايون، كوه آتشفشاني فعالي وجود داراست .

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۶:۰۴ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

آخرين جزييات زلزله در گيلانغرب/ افزايش مصدومان


نهايي
جزئييات ز‌لزله در گيلانغرب/ افزايش مصدومان رييس اورژانس مرز و بوم پاياني حالت ز‌لزله زدگان در گيلانغرب را اعلام كرد .

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

پرحسين كوليوند در راي زني با خبرنگار ايلنا، درباره زلزله دوره امروز در گيلانغرب گفت: براساس اعلام موسسه لرزه نگاري دانشگاه تهران زمان امروز يك‌شنبه ۱۶ دي ماه زمين لرزه اي با قدرت ۵ .۹ در مقياس ريشتر حوالي گيلانغرب در استان كرمانشاه را لرزاند .

او ادامه داد: زمان وقوع اين زمين لرزه به وقت محلي ۱۷:۱۱:۵۹ در عمق ۱۰ كيلومتري از سطح زمين به وقوع پيوسته هست .

سرپرست اداره اورژانس سرزمين افزود: تا اين لحظه 42 نفر به مركزها درماني مراجعه كردند كه ۲۹ نفر ترخيص شدند و از ۱۱ نفر يك نفر در اتاق كار به عامل سقوط از ارتفاع هنگام فرار و گريز و ۱۰ نفر ذيل لحاظ مي باشد .

كوليوند بيش تر كرد: از تعداد ۴۰ مراجعه ۲۵ نفر ذر درم الزهرا گيلانغرب، ۱۲ نفر در بيمار ستان ابوالفضل قصرشيرين، سه نفر به بيمار ستان هاي سرپل ذهاب مراجعه كردند .

مديريت سازمان اورژانس كشور يادآور شد: ۱۰ مجموعه عملياتي به محل اعزام شدند و اورژانس و درم هاي استان كرمانشاه در آماده باش هستند و آب، برق و گاز روستاهاي بخش ها وصل مي باشد .

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۳:۱۵ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

واكنش شديد هواوي نسبت به گاف جنجالي اخير ؛ جريمه سنگين براي كاركنان خاطي

اخبارواكنش
شديد هواوي نسبت به گاف جنجالي اخير ؛ جريمه سنگين براي كاركنان خاطي توسطآرمين
ثنايي سرشتمنتشر شده در ۱۲:۳۰ ۱۵-۱۰-۱۳۹۷

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي


كالاسودا- به تازگي يك گاف جنجالي در حساب توييتر هواوي صورت بخشيد كه منجر شد تا اين كمپاني عكس العمل شديدي نشان دهد و جرايم سنگيني براي كارمندان خود در حيث بگيرد .

هواوي
و گاف جنجالي اخير آيا شما از قصه توييت پايان كمپاني هواوي در مورد سال جديد ميلادي خبر داريد؟ توييتي كه در پايان آن شاهد تيتر « ارسال گرديده از گوشي iPhone » بوديم!! اين حادثه سهوي يا اين كه عمدي به طور تاثير بدي روي مارك هواوي گذارده مي باشد . در حالي كه گاف هاي كمپاني هاي مختلف آن گاه از تعدادي روز به طور بي نقص فراموش مي شود و آنان تمام ردهاي به جا باقي مانده را از در ميان مي برند ، به نظر مي برسد كه اين در قضيه گاف اخير هواوي صدق نمي كند و هنوز كه هنوزه حرف از گاف گرانقدر اخير آن مي شود .گاف
جنجالي اخير
معضلات
اخير هواوي در آمريكا اين مورد به دليل مشكل ها اخير ايالات متحده و چين بخش اعظم از پيش پر رنگ گرديده مي‌باشد . از مشكل‌ها اخير چين و آمريكا مي توانيم به دستگير يكي از مديران هواوي در كانادا ، بايكوت توليدها و توزيع كننده هاي توليدات هواوي از ايالات متحده اشاره كنيم . در مورد گاف اخير هواوي هم مي بايست اشاره كنيم كه اين شركت در غايت تصميم گرفت تا كارمندان خاطي خود را جريمه كند . جريمه درنظر گرفته شده براي اين پرسنل حدود 700 دلار بوده مي‌باشد . اين قضيه را رويتر به چهره قانوني اعلام كرده مي باشد .

جريمه
پرسنل خاطي اين توييت منتشر گرديده سبب شد تا برند هواوي با معضلات عديده اي مواجه شود و يك نمره منفي براي اين شركت باشد . اكنون به نظر مي برسد كه پرسنل خاطي علاوه بر جريمه با كاهش حقوق نيز مواجه گرديده هست و قرار شده تا دستمزد آنها تا 12 ماه فارغ از تغيير‌و تحول باقي بماند و ارتقا نداشته باشد . هواوي اعلام كرده كه اين جريمه به مراد خدشه دار كردند مارك هواوي بوده است .

روايت
اين گاف جنجالي ممكن است جالب ترين نكته شرح هم اكنون داستان بوده هست كه به وسيله خبرگزاري رويتر منتشر گرديده هست . ماجرا از اين قرار بوده مي باشد كه اين توييت قرار بوده از يك كامپيوتر شخصي منتشر شود و تا هيچ تبليغي براي هيچ تلفن همراه نباشد اما به عامل مشكل ها وب اين توييت به تيتر توييتي از تلفن همراه iPhone منتشر شده است و اين پيام شادباش سال تازه لبه هاي زيادي را براي كمپاني هواوي صورت داده هست .
ولي بايستي به اين مورد هم اشاره كنيم كه قوانين سخت گيرانه دولت چين هم مزيد بر علت گرديده ميباشد

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۵۳:۳۲ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)