مرجع اخبار رسمي مرجع اخبار رسمي .

مرجع اخبار رسمي

باجه بانك سينا در گرمي اردبيل به بهره برداري رسيد

اخبار بانك و بيمه پايشگر-اين باجه با هدف حمايت از طرح هاي اشتغالزا و در راستاي ايفاي مسئوليت هاي اجتماعي در زمينه كمك به ايجاد اشتغال در مناطق روستايي صورت گرفت.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر،در اين مراسم مهندس سعيدي كيا رييس بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي گفت: از اعتبارات اشتغالزاي امسال و سال آينده ۵۰ ميليارد تومان به استان اردبيل اختصاص يافته كه براي شهرستان گرمي ۱۵ ميليارد تومان در نظر گرفته شده است.

وي در ديدار با اهالي روستاي نصرالله بيگلو از توابع بخش انگوت شهرستان گرمي گفت: اجراي طرح آباداني و پيشرفت منطقه‌اي بنياد مستضعفان در هشتمين شهرستان كم برخوردار كشور يعني شهرستان گرمي آغاز شده است.

ميرزاده نماينده مردم گرمي در مجلس شوراي اسلامي هم از حمايت قاطع مجلس از طرح‌هاي توسعه‌اي و اشتغالزايي بنياد مستضعفان خبرداد. مهندس پيشرو مديرعامل بانك سينا هم در اين مراسم، با بيان آنكه اين بانك در راستاي عمل به مسئوليت اجتماعي و كمك به توسعه اشتغال در مناطق روستايي، اقدامات موثري را به انجام رسانده است، گفت: بانك سينا از طريق انعقاد تفاهم نامه همكاري با معاونت توسعه روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري و بنياد علوي، تسهيلات يارانه دار را در اختيار متقاضيان ايجاد طرح هاي اشتغال زا در مناطق روستايي قرار مي دهد تاكنون بيش از ۱۰۰۰ طرح با امكان اشتغالزايي براي ده ها هزار نفر به بهره برداري رسيده است.

مرجع اخبار رسمي

وي از آمادگي بانك سينا جهت ارائه خدمات بهينه به هموطنان به ويژه در مناطق روستايي و حمايت از طرح هاي اشتغالزايي خبر داد. شمسايي مدير شعب منطقه آذربايجان شرقي، زنجان واردبيل هم گفت: در اين منطقه تاكنون ۱۴۳ فقره طرح به ميزان ۱.۱۳۶ ميليارد ريال مصوب شده كه از اين تعداد ۱۲۷ طرح به ميزان ۹۶۸ ميليارد ريال به عقد قرارداد منجر شده و ۵۹ طرح نيز به بهره برداري رسيده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۲۰:۲۹ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

آخرين روند رسيدگي به برخي پرونده هاي مهم قضايي

آخرين روند رسيدگي به برخي پرونده هاي مهم قضايي
اخبار اجتماعي پايشگر- دادستان عمومي و انقلاب تهران آخرين روند رسيدگي به برخي پرونده هاي مهم قضايي را تشريح كرد.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر، عباس جعفري دولت آبادي دادستان عمومي و انقلاب تهران در تماس با برنامه راديويي پارك شهر آخرين روند رسيدگي به برخي پرونده هاي مهم قضايي را تشريح كرد.

وي درخصوص توسعه قضايي پس از انقلاب گفت: در برابر توسعه سياسي كه در برخي دولت‌ها مطرح شد توسعه قضايي يعني استفاده بيشتري از قانون اساسي.

قانون اساسي وظايف بزرگي مثل احقاق حقوق عامه براي ما در نظر گرفته است و البته بايد بگوييم كه در برخي موارد نتوانسته‌ايم توسعه قضايي را به طور كامل اجرا كنيم. و بايد بدانيم اين توسعه قضايي به نفع مردم است.

وي ادامه داد: در بحث حقوق عامه آيين نامه‌اش تصويب شده است و منتظر ابلاغ رئيس قوه قضاييه است يا در بحث نظارت ما اقدامات خوبي انجام داده‌ايم و در دوره جديد رياست قوه قضاييه به مسئله نظارت توجه بسياري شده است.

جعفري دولت آبادي گفت: سازمان بازرسي، ديوان عدالت اداريف ديوان عالي كشور همه و همه به دنبال افزايش نظارت براي حفظ حقوق مردم هستند.

دادستان عمومي و انقلاب تهران گفت: ما وقتي مي‌گويم توسعه قضايي بايد به سراغ افزايش استفاده مردم از قانون و بهره‌مندي مردم از همه امكانات قانون برويم.

وي درخصوص آيين نامه حقوق عامه گفت: حقوق عامه به اين معناست كه در مواردي كه براي افراد زيادي نقض قانون رخ مي‌دهد مثلا يك كارخانه‌اي كه دارد نقض حقوق مردم زيادي را انجام مي‌دهد يا مثلا كوه خواري يا زمين خواري كه در يان لايحه جديد دادستان ها به عنوان مدعي العموم مسئوليت پيدا كرده اند و اين آيين نامه آمده است برخي مواردي را احصا كرده و براساس آن براي مدعي العموم وظايفي در نظر گرفته است.

جعفري دولت آبادي درخصوص پرونده لواسان و اتفاق اخيري كه در آن دو سگ در آن حوزه اتفاق تلخي را رقم زدند گفت: من بررسي كردم و شمخص شد اين خبر قديمي است و طبق قانون دارد رسيدگي مي‌شود.

وي افزود: البته من به مديران رسانه‌اي يك نكته‌اي گفتم و گفتم مطبوعات آدرس غلط ندهند و نگويند فساد در لواسان چون فساد در جايي ديگر است نه در لواسان و نبايد از منافذ ديگر كه موجب فساد مي‌شود غفلت كنيد.

وي گفت: من نمي‌گويم از موضوع لواسان غافل شويم. اما بايد موضوعات با هم تفكيك شود. عده‌اي در تهران هم سگ گرداني مي‌كنند ولي يادمان باشد كه مالك سگ بايد در نگهداري سگ دقت كند.

قانون در بحث سگ مي‌گويد اگر سگ حمله كند و صاحبش مراقبت نكرده باشد بايد ديه پرداخت كند ولي بدانيم كه مزاحمت و عدم مراقبت دو چيز متفاوت است در خصوص عدم مراقبت نتيجه اش پرداخت ديه است.

وي درباره احمد عراقچي و نتيجه رسيدگي گفت: شعبه ويژه نقص‌هايي از پرونده عراقچي گرفته است و بعد از رفع نقص دوباره به دادگاه مي‌رود.

دادستان تهران درخصوص ضبط سكه هاي سلطان سكه گفت: در هنگام دستگيري اين فرد سكه‌اي نداشت بلكه به دليل كاري كه مي‌كرد به سلطان سكه مشهور شد اما اموال خوبي از وي شناسايي شد و اموالش هم در اختيار ما است و در حال شناسايي باقي اموال هم هستيم.

جعفري دولت آبايد درخصوص اخبار مربوط به قتل خاوري و ساير اقدامات در اين پرونده گفت: ايشان محكوم شده است اما هنوز نتوانسته‌ايم ايشان را برگردانيم و آن خبر فوتش هم براي ما احراز نشد اما همچنان دنبال برگرداندن وي هستيم.

وي درخصوص محمدرضا خاتمي و اظهاراتش گفت: اول اين موضوع را بگوييم كه ما امروز در شرايط بسيار مهمي قرار داريم و امريكا با تشكيل كنفرانس ورشو و ساير اقداماتش دنبال آسيب زدن به ملت ايران است و ما در آستانه چهلمين سال انقلاب هستيم و بايد مردمي كه در يان چهل سال سختي تحمل كرده اند بايد در صحنه بمانند.

دادستان تهران گفت: رسانه‌ها براي سه امر مهم متمركز شوند اولا اميدوار كردن مردم به آينده انقلاب و نبايد اخبار و شايعاتي مطرح شود كه آنها را مأيوس كنند وقتي ده سال بعد از سال ۸۸ مي‌گوييد تقلب شده است آن هم بدون هيچ شتوانه‌اي چرا چنين اخبار غلطي منتشر مي‌شود.چرا مي‌گويند شكنجه رخ داده است در حالي كه اتفاقي نيافتاده است.

جعفري دولت آبادي گفت: دومين اقدام اين است كه كار آمدي نظام اسلامي بايد از سوي رسانه‌ها به مردم اعلام شود و اقدام سوم اعتماد مردم به مسئولين نظام است و نبايد كاري كنيم اين اعتماد سلب شود.

وي گفت: در خصوص خاتمي ايشان آمدند و مواردي را به دورغ گفتند و ما منتظريم تا نتيجه بررسي دادگاه مشخص شود و اخيرا هم يكي از مشاوران دولتي را تعقيب كرديم.

دادستان تهران گفت: البته يادتان باشد كه انتقاد آزاد است اما تخريب و توهين و شكستن مرزهاي اعتماد مردم به مسئولين است كه اينها به ما ضربه مي‌زنند و جرم است.

وي گفت: ديروز ديديد كه يك نفر به دادسرا احضار شد اما قبل از آنكه پايش به دادسرا برسد گفتند كه به اوين منتقل شده است رسانه‌ها بايد از اين رفتار دست بكشند و اين اقدامات را نكنند و آدرس غلط به مردم ندهند و اميدواريم مطبوعات ما هوشيار باشند.

جعفري دولت آبادي درخصوص ممنوع الخروجي رئيس سازمان خصوصي سازي گفت: مطبوعات وقتي مي‌خواهند خبرهاي قضايي منتشر كنند بايد از مرجع قضايي پيگيري صحت آن را داشته باشند ما بسياري پرونده در روز رسيدگي مي‌كنيم اما آيا مكلفيم كه همه را اطلاع رساني كنيم؟

ما در جلسه قبل گفتيم كه درخصوص خصوصي سازي ما ورود كرده‌ايم و اصل واگذاري ها در حال بررسي هستيم.اصل پرونده واگذاري ها در همه حوزه ها در حال بررسي است اما در ساير موارد بايد بررسي شود كه چه اقدامي شده است.

وي درباره شهرام جزايري گفت: ايشان بعد از آزادي از زندان وارد فضاي تجرات شد و بررسي ها نشان داد كه ايشان مهر خروج هم در پاسپورتش خورده بود و طراحي شده بود كه از مرز خارج شود اما با هوشياري مأموران دستگير شد ايشان يك سري پرونده مفتوح داشت اما بعد از دستگيري اش اين پرونده ها به جريان افتاد.

مرجع اخبار رسمي

وي درباره بازداشت مرضيه هاشمي و بازداشتش گفت: آمريكايي ها رفتار دوگانه‌اي دارند و با يك زن مسلمان بدرفتاري كردند اين تبعيض چگونه توجيه مي‌شود؟ از اين حيث كه آمريكا خودش ناقض حقوق بشر است شكي در آن نيست اگر ايشان شاهد بوده است كه نبايد بازداشت مي‌شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۴:۳۲ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

مبارزه با فرار مالياتي در كنار حمايت از توليد و اشتغال

پايشگر- رييس سازمان مالياتي گفت: در سال جاري به دنبال كاهش ماليات عملكرد توليد از ۲۵ درصد به ۲۰ درصد هستيم كه مجلس و نهاد رياست جمهوري نيز موافقت كلي خود را با اين موضوع اعلام كرده اند.
به گزارش پايشگر به نقل از تسنيم، سيد كامل تقوي نژاد در نشست خبري كه صبح امروز در سازمان مالياتي برگزار شد با بيان اينكه، در سال ۹۷ به دنبال اعتماد آفريني هستيم كه اين امر منجر به حفظ حقوق موديان خواهد شد.

وي گفت: در اين بين مبارزه با فرار مالياتي در كنار حمايت از توليد و اشتغال در دستور كار سازمان قرار دارد.

رييس سازمان مالياتي تاكيد كرد، در سال جاري به دنبال كاهش ماليات عملكرد توليد از ۲۵ درصد به ۲۰ درصد هستيم.

به گفته تقوي نژاد، مجلس و نهاد رياست جمهوري نيز موافقت كلي خود را با اين موضوع اعلام كرده اند.

*اخذ ماليات از خريداران ۲۵ سكه به بالا

معاون وزير اقتصاد با بيان اينكه اطلاعات مربوط به ۵۰ خريدار اول سكه از بانك مركزي دريافت شد،گفت: بر اساس پيشنهاد ما به شوراي هماهنگي اقتصاد خريداران تا ۲۵ سكه معاف از ماليات و خريداران بيش از ۱۰۰۰ سكه بايد تا ۳۵ درصد ماليات بپردازند.

وي افزود، در خصوص واردكنندگان خودرو عمليات ماده ۱۸۱ قانون مالياتهاي مستقيم اجرا ميشود. براين اساس تنها براي يك واردكننده ۸۳۰ ميليارد برگ تشخيص ماليات صادر شده است.

تقوي نژاد ادامه داد، واردكنندگان خودرو اجازه دارند اظهارنامه خود را در تير ۹۸ ارايه كنند و وصول ماليات آنها به سال ۹۹ موكول ميشد اما تصميم گرفتيم از ظرفيت ماده ۱۶۳ قانون مالياتهاي مستقيم استفاده كنيم. به اين ترتيب با مكاتبه انجام شده به دنبال اخذ ماليات علي الحساب هستيم.

تقوي‌نژاد با بيان اينكه در سال گذشته تاكنون ۲۲ هزار ميليارد تومان از محل فرار مالياتي برگ تشخيص صادر شده است گفت: تمركز روي ماليات ستاني از صاحبان اصلي كارت‌هاي بازرگاني يك مصرف در دستور كار قرار گرفته به عنان مثال مشخص شد يك سبزي‌فروش با ۳ ميليون تومان شناسنامه خود را د راختيار افرداد سودجو قرارداده و ۱۲ ميليارد تومان بدهي مالياتي براي اين شخص صادر شده است همچنين به همين روش از يك فرد لحاف‌دوز استفاده شده و ۳۰ ميليارد تومان برگ تشخيص مالياتي صادر شده است.

وي با اشاره به اطلاعات اندك تجاري كارت‌هاي بازرگاني گفت: از همين محل در يكي از استانهاي كشور ۳ هزار ميليارد تومان برگ تشخيص مالياتي صادر شده است.

تقوي‌نژاد افزود: با بررسي‌ تراكنش ماليات يك فرد كه ۸۸۰ ميليارد تومان نگردش مالي داشته ۲۲۰ ميليارد برگ تشخيص مالياتي صادر شده است.

رئيس سازمان مالياتي با بيان اينكه از ابتداي وصول ماليات ارزش افزوده ۲۶۲ هزار ميليارد تومان ماليات اخذ شده است گفت: از اين رقم ۸۹ هزار ميليارد تومان عوارض به حساب شهرداريها و دهياريها واريز شده است.

وي افزود: ۷۰ درصد شهرداريهاي كشور ۸۰ درصد از درآمدهايه خود را از محل ماليات و عوارض تامين مي‌كنند. همچنين ۱۴ هزار و ۴۰۰ ميليارد تمان در اختيار وزارت بهداشت قرار گرفته است و از ابتداي سالجاري تاكنون ۲۲۰۰ ميليارد تومان از محل عوارض صرف تحول سلامت تخصيص پيدا كرده است.

معاون وزير اقتصاد با بيان اينكه در پنج ماهه ابتداي سالجاري ۳۶ هزار ۶۰۰ ميليارد تومان ماليات اخذ شده است ۸۵۰۰ ميليارد عوارض به حساب شهرداريها واريز شده است و اين نشان مي‌دهد عملكرد سازمان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد رشد داشته است.

تقوي‌نژاد با بيان اينكه در سال ۹۶ درآمدهاي مالياتي ۹۹ هزار ميليارد بوده كه ۹۷ درصد آن محقق شده گفت: سهم ماليات ۱۵ درصد و سهم عوارض ۲۰ درصد رشد داشته است.

وي افزود:‌ در برنامه ششم توسعه مقرر شده علاوه بر شهرداريها و وزارت بهداشت ۲۷ صدم درصد از محل ماليات اخذ شده براي وزارت ورزش براي توسعه ورزش همكاري قرار گيرد.

معاون وزير اقتصاد با بيان اينكه در خرداد و تير سالجاري ۴ ميليون و ۸۶۳ اظهارنامه الكترونيكي در سازمان دريافت شده است گفت: در اين سال صددرصد اظهارنامه‌ها به صورت الكترونيكي دريافت شده است.

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري تحليلي

وي افزود: در تيرماه ۷۰۵ هزار اظهارنامه از اشخاص حقيقي وصول شده كه ۲۷۸ هزار اظهارنامه مربوط به اشخاص حقوقي و ۴۲۶ هزار متعلق به سازمان املاك تجاري دريافت شده است.

تقوي‌نژاد با بيان اينكه در سال ۹۷ وصول مالياتهاي معوق در دستور كار قرار گرفته گفت: مقرر شده كليه پرونده‌هاي مربوط به سال ۹۵ و ماقبل در سال ۹۷ تعيين تكليف شود.

وي ادامه داد: ۸۵ درصد از درآمدهاي ناشي از ماليات ارزش افزوده از طريق خودابرازي و توافق طرفين صورت گرفته است به همين دليل علت مخالفت با ماليات ارزش افزوده فرار از شفافيت و مشخص شدن طرفين معاملات است.

وي با بيان اينكه چه قشري موظف به استفاده از دستگاه‌هاي پُز نيست گفت: پايانه‌هاي پرداخت يك ابزار دقيق براي شناسايي ماليات است ما در سازمان مالياتي به دنبال اجراي طرح انبوه مكانيزه فروش هستيم و تاكنون ۴۵۰ هزار نفر در پي فراخوانهاي انجام شده در اين طرح ثبت‌نام كرده‌اند.

رئيس سازمان مالياتي با بيان اينكه سازمان مالياتي مجوز بررسي تراكنش‌هاي بالاي ۵ ميليارد را دارد گفت: بر همين اساس ۶۰۰۵ تراكنش مشكوك رسيدگي شده و ۱۲ هزارميليارد درآمد مالياتي شناسايي شده است همچنين ۷۰ ميليون ركورد تراكنش مشكوك مالي در اختيار قرار گرفته تا توسط سازمان مالياتي بررسي شود.

وي افزود: در حال حاضر ۴ هزار مورد مشكوك به فرار مالياتي شناسايي شده است كه هزار مورد آن حاصل اقدام مشترك با دستگاه‌‌هاي اطلاعاتي بوده است.

تقوي‌نژاد ادامه داد: در سه ماهه نخست امسال ۲۳ عمليات اجرايي از سوي سازمان مالياتي انجام شده است به طور مثال در محله‌هاي اطراف بازار تهران منازل مسكوني كشف شده‌اند كه ۲۴ مورد شركتهاي كه فعاليتهاي گسترده مالي داشته‌اند شناسايي شدند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۰۷:۲۶ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

كاهش نرخ ارز به دامنه ۱۲ هزار تومان

پايشگر- با وجود كاهش نرخ ارز به دامنه ۱۲ هزار تومان و درج آن روي تابلو صرافي‌ها و پيش‌بيني رسانه‌ها از روند نزولي قيمت‌ها، اغلب صرافي‌ها ارز نمي‌فروشند و دلالان تمايل بيشتري به خريد و فروش ارز در اين نرخ‌ها دارند.

به گزارش پايشگر به نقل از فارس، كاهش قيمت‌ها در بازار ارز در روزهاي گذشته بسيار قابل ملاحظه بوده است به طوري كه قيمت از نقطه ۱۹ هزار تومان به دامنه ۱۲ هزار تومان رسيده است.

پايگاه خبري تحليلي

مرجع اخبار رسمي

اما اين كاهش قيمت‌ها در بخش عرضه چندان محسوس نيست. مشاهدات ميداني ما از بازار نشان مي‌دهد در شرايطي كه شيب قيمت‌ها نزولي است، اغلب صرافي‌ها فروشنده ارز نيستند.

در واقع مي‌توان مجموع صرافي‌ها را به ۴ دسته تقسيم كرد. دسته اول صرافي‌هايي كه فروشنده و خريدار ارز نيستند و حتي به ندرت كار حواله ارز را انجام مي‌دهند. دسته دوم صرافي‌هايي كه فقط ارز مي‌خرند اما فروش ندارند و حواله ارز هم انجام نمي‌دهند. دسته سوم صرافي‌هايي هستند كه فقط حواله ارز مي‌كنند و خريد و فروش ارز ندارند و دسته چهارم كه تعداد آنها كمتر از تعداد انگشتان يك دست است، هم خريدار و هم فروشنده ارز هستند و براي متقاضيان حواله هم انجام مي‌دهند.

به عبارت ديگر، اسكناس ارز مثل گذشته چندان در بازار يافت نمي‌شود اما قيمت ارز روي تابلوي صرافي‌ها ۱۲۷۰۰ تومان بود و دلالان هم در همين حدود قيمتي پيشنهاد معامله مي‌كردند.

اينكه چگونه نرخ ارز تا اين ميزان كاهش مي‌يابد اما صرافي‌ها عرضه چنداني در بازار ندارند، سوالي است كه پاسخ آن هنوز نامشخص است.

بر اساس اين گزارش، عليرغم اينكه جوسازي رسانه‌اي مفصلي درباره تاثير تصويب لايحه CFT از لوايح مورد درخواست FATF روي كاهش قيمت ارز انجام شده بود، تصويب اين لايحه تاثير قابل ملاحظه‌اي در بازار نداشت و قيمت ارز پس از نوسان اندكي در آخر معاملات امروز و در بازار واقعي تفاوت قابل ملاحظه‌اي با قيمت ديروز ارز نداشت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۳:۲۶ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

ناصر آقايي زنگ افتتاح «مصاحبه » را به صدا در مي آورد

اخبار فرهنگي هنري پايشگر-ناصر آقايي زنگ افتتاح نمايش «مصاحبه » را در تالار ناصر خسرو مي نوازد.
 

ناصر آقايي زنگ افتتاح «مصاحبه » را به صدا در مي آورد
اخبار فرهنگي هنري پايشگر-ناصر آقايي زنگ افتتاح نمايش «مصاحبه » را در تالار ناصر خسرو مي نوازد.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر ،نمايش «مصاحبه »، زنگ آغاز اجراي  اين اثر توسط ناصر آقايي نواخته مي شود.اين نمايش  كه توسط  سيد محمد رضا فهميزي تهيه و كارگرداني شده ،از امروز يكشنبه (۱۶ در ماه)در تالار ناصرخسرو به روي صحنه مي رود.

در اين نمايش عباس ستارزاده ،اشكان نجاتي ، فرحناز اصغري سرابي و نيكا خسرو آبادي نقش آفريني مي كنند و سيد مصطفي رضيي مترجم ،مشاور كارگردان: فرحناز اصغري سرابي،دستياركارگردان:پروانه شامخي،طراح پوستر و بروشور:ماهناز رجبي، مشاور رسانه اي: اكرم محمدي و افشين فكوري مجري طرح و تبليغات ،هستند. زهرا عادلخاني طراح گريم و فاطمه قدرتي و محمد طاها ميرزايي مجريان گريم اين نمايش هستند.مرجع اخبار رسمي

 

در خلاصه داستان اين نمايش آمده:خبرنگار جواني به مصاحبه يكي از بزرگان ادبيات دنيا كه سال ها پيش برنده جايزه نوبل هم شده مي رود اما به مرور متوجه مي شود كه …

علاقه مندان مي توانند بليت اجراي افتتاحيه اين نمايش را كه ساعت ۱۹:۳۰ اجرا مي شود را با ۵۰ درصد تخفيف از سايت تيوال خريداري كنند.

 

 

 
 
 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۵۹:۱۹ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

نرخ پهناي باند اينترنت گران نمي شود

نرخ پهناي باند اينترنت گران نمي شود
اخبار اقتصادي پايشگر- مديرعامل شركت ارتباطات زيرساخت گفت: در سال ۹۸، نرخ ارائه پهناي باند اينترنت به اپراتورهاي ارتباطي افزايش نخواهد يافت.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر، صادق عباسي شاهكوه با بيان اينكه بنا نداريم در سال ۹۸ نرخ پهناي باند اينترنت را افزايش دهيم، اظهار داشت: براي كاهش قيمت تعرفه پهناي باندي كه به اپراتورهاي ارتباطي فروخته مي شود هنوز برنامه مشخصي در دست نيست.

وي افزود: براي كاهش تعرفه ها بايد ميزان درآمد و هزينه ها را ارزيابي كرده و پس از آن در مورد كاهش قيمت تصميم گيري كنيم اما آنچه مسلم است روال چند سال اخير در زمينه هزينه تعرفه پهناي باند به سمت كاهش قيمت بوده است.

عباسي شاهكوه با اشاره به اينكه در لايحه پيشنهادي بودجه سال ۹۸، هزينه و درآمد مربوط به شركت ارتباطات زيرساخت در كليات بودجه آمده است، ادامه داد: موضوع قيمت گذاري خدمات با سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي است. در لايحه بودجه ۹۸، سهم دولت از پهناي باند به صورت مجزا مشخص نشده و تنها درآمد و هزينه كل شركت و سود سهام دولت برآورد مي شود.

مديرعامل شركت ارتباطات زيرساخت با اشاره به اينكه نرخ پهناي باند در سال ۹۶، كاهش ۲۵ درصدي داشته است، افزود: از اول آذر سال ۹۶ قيمت پهناي باند داخلي و نيز هزينه انتقال حدود ۲۵ درصد كاهش پيدا كرد. از سوي ديگر در سال ۹۷ نيز در شهريور ماه با اصلاح مصوبه كميسيون تنظيم مقررات بر مبناي محاسبه پيك ترافيك اينترنت، شاهد كاهش ۱۸ درصدي هزينه اپراتورها بوديم. در اين مصوبه پيش از اين مصرف پهناي باند براي هر پيك ترافيك در هر شهر محاسبه مي شد اما پس از آن براي كمك به تمركز زدايي، مصرف پهناي باند به صورت يكجا محاسبه شد. از اين حيث اين مصوبه كاهش هزينه را براي اپراتورها به همراه داشت.

وي يادآور شد: براي سال آينده نيز پس از گذشت چند ماه اول سال و متناسب با وضعيت درآمدي، اصلاحاتي روي نرخ پهناي باند خواهيم داشت و هرچه اپراتورها از شبكه زيرساخت ارتباطي كشور بيشتر استفاده كنند، طبيعتاً كاهش تعرفه را در زمينه پهناي باند خواهيم داشت.

عباسي شاهكوه گفت: براي سال ۹۸، پيش بيني لايحه بودجه براي شركت ارتباطات زيرساخت حدود ۲۵۰۰ ميليارد تومان است.

مرجع اخبار رسمي

به گفته مديرعامل شركت ارتباطات زيرساخت، تعرفه پهناي باند مختص به اپراتورهاي ارتباطي است و در زماني كه اين تعرفه كاهش پيدا كند اپراتورها نيز مي توانند قيمت نهايي مصرف كننده را در همين حد كاهش دهند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۰۳:۳۲ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

يك مذاكره از محمدرضا داورزني

يك مذاكره از محمدرضا داورزني، معاون ورزش حرفه‌اي و قهرماني وزارت ورزش و جوان ها منجر شد تا اين زمزمه راه و روش بيفتد كه كشتي پهلواني دوباره به تحت گروه ورزش زورخانه‌اي برمي‌گردد . خبري كه واكنش‌هاي متعددي را در پي داشته و اكنون به انواع گوناگوني اين خبر محاسبه مي‌گردد . بخش اعظمي معتقد هستند كه الان نبايد در رابطه رجوع كشتي پهلواني به ورزش زورخانه‌اي تصميم‌گيري شود . بايستي همه در انتظار بمانند تا رييس تعيين شود و آنگاه رييس فدراسيون كشتي درباره آن تصميم‌گيري كند .
هر چند كه يك سوال مدت‌هاي زيادي هست در ذهن علاقه‌مندان به ورزش وجود داشته كه ورود كشتي پهلواني به تحت تيم فدراسيون كشتي چه سودي براي اين فن داشت؟

مرجع اخبار رسمي
يكي از مهمترين انتقادات به كارايي پيامبر خادم در فدراسيون كشتي اين بود كه بي‌جهت اين فدراسيون را نامرتب كرده بود . فرستاده خادم بيش از ۱۰ حرفه جديد را تحت نظر فدراسيون كشتي سازمان مي كرد در حالي‌كه هيچوقت دليل مشخصي نيز براي آن وجود نداشت و همين سبب ساز شد تا هزينه‌هاي متعددي صرف رسيدگي به اين رشته‌ها شود . از كشتي پهلواني گرفته تا ساحلي، كلاسيك، كشتي سنتي (تركمن گورش، آليش و با كمربند) گراپلينگ و تعدادي رشته ديگر همه ذيل لحاظ فدراسيون كشتي در اين ساليان عمل مي‌كردند .

 

رشته‌هايي كه هزينه‌هاي سنگيني را به خويش اختصاص دادند و هميشه اين سوال را به وجود آوردند كه چرا بايستي فدراسيون كشتي همانند يك پدرخوانده سرپرستي هر ورزشي كه روي زمين باقيمانده بود را برعهده بگيرد؟ اين مهمترين اختلال زمان مديريت پيامبر خادم در دوران حضورش در فدراسيون كشتي بود .
با اين‌حال مدام اين جوابيه از سوي فدراسيون رسول خادم منتشر ميشد كه اتحاديه جهاني خواستار اين مسئله ميباشد البته حال حاضر كسي است كه سوال نمايد در يك سال اخير كه گراپلينگ به تحت تيم فدراسيون ورزش‌هاي رزمي الحاق شده، اتحاديه جهاني تا‌كنون اين سوال را پرسيده كه چرا اين رشته از ذيل مجموعه فدراسيون كشتي بيرون شده است؟


حال نوبت به كشتي پهلواني رسيده كه به جاي قبلي خويش برگردد؛ به فدراسيون ورزش‌هاي زورخانه‌اي و پهلواني . در دوره رئيس فرهاد طلوع‌كيان در فدراسيون زورخانه‌اي وي تفاهمنامه‌اي را با نبي خادم امضا كرد كه مسابقات كشتي پهلواني با همكاري فدراسيون كشتي برگزار شود .
كاري جديد و نو كه سپس از ساليان بيحركتي در كشتي پهلواني مسير جديدي را پيش روي اين رشته قرار مي‌داد كه اتفاقا برنامه‌هاي خير نيز در سال‌هاي اخير اجرا شد اما بعد از جدايي طلوع‌كيان از فدراسيون زورخانه‌اي و ورود مدير جديد، جوهري بارها به‌عنوان رييس فدراسيون ادعاي رجوع كشتي پهلواني به ورزش زورخانه‌اي را مطرح كرد ولي هرگز نيز پاسخ اين سوال را نداد كه ورزش زورخانه‌اي در بقيه رشته‌هايش چه كرده كه اكنون به دنبال بازگرداندن كشتي پهلواني است؟ بسياري از برنامه‌ها در روزنگار اين فدراسيون بلاتكليف مي باشند اما آنان دعواي كشتي پهلواني را دارند!


برچسب: مرجع اخبار رسمي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۰:۵۵ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

ايرلاين هاي تازه فعاليت طعمه‌هاي خير و خوبي هستند


ايرلاين
هاي تازه فعاليت طعمه‌هاي خير و خوبي هستند
هنگامي كه به دنبال بليط لحظه آخرين مي‌گرديد، خويش را به نظير يك شكارچي در نظر بگيريد كه به دنبال يك طعمه چرب و خوشمزه مي‌باشيد . يك عدد از بهترين طعمه‌ها، ايرلاين هاي جديد عمل و ايرلاين هاي اندك طرفدار ميباشند . اين تكنيك در زمينه سرويس‌هاي اتوبوسراني نيز به خير پاسخ ميدهد در درحال حاضر حاضر مي‌توان آن را براي به دست آوردن بليط ارزان هواپيما به كار موفقيت .

اولين نكته‌اي كه ايرلاين هاي جديد عمل مشغول آن هستند، به دنبال موجه نشان دادن خويش و جذب مشتري هستند . اين يعني علاوه بر اين‌كه ارزش كمتري پيشنهاد مي‌دهند، غايت تلاش خويش را به فعاليت مي گيرند كه خدمات عالي و با كيفيت ارائه دهند . اما مواظب يك تله خيلي خطرناك نيز باشيد! گاهي ايرلاين هاي كم طرفدار، به ياد سرويس ها ضعيف خود پر اسم و رسم گرديده اند و به همين ادله به دست آوردن بليط لحظه آخرين نبايد شما را بدون چاره كند كه يكسري ساعت در يك پرواز بي كيفيت تحمل كنيد .

مرجع اخبار رسمي

ليست تمام ايرلاين ها و امتياز هر كدام از طرف مشتريان را ميتونيد در سايت چارترآي آر ملاحظه كنيد .

زمانبندي
مطلوب براي مسافرت
اين راهكاري مي باشد كه هميشه براي كاهش هزينه سفر و پرواز به فعاليت گرفته ميگردد و پاسخ دادن آن قطعي است . زماني كه به دنبال بليط لحظه نهايي هواپيما مي‌گرديم، بايستي وقتي براي خريد بليط اقدام كنيم كه مسافر كافي پيدا نشود . اين‌كه ما در نقطع ي عطف تعطيلات دنبال بليط چارتر مشهد يا اين كه بليط لحظه پاياني كيش باشيم، مطمئناً يك غلط بزرگ هست و چه بسا باعث مي‌شود كه از برنامه حياتي مهاجرت خود نيز عقب بمانيم .

پيدا كردن بليط ارزان نيازمند تهيه كردن برنامه هجرت با توجه به شرايط سفر ساير افراد مي باشد . در واقع ما بايستي طوري برنامه‌ريزي كنيم كه ساير افراد در شرايط هجرت نباشند . مثلاً هنگامي را انتخاب كنيم كه طيف بيشتر جامعه در حال برگشت از مهاجرت خود باشد . يا چه بسا ميتوانيم روزهايي از هفته را تعيين كنيم كه اين مشغله افراد ديگر بخش اعظم بوده و تمايل چنداني به سفر ندارند . اين موضوع در كاغذ چارتر مشهد تهران به وضوح مشهود مي‌باشد .

تصويب
اسم براي قرعه شانس!
معمولاً اين راه در ايران چندان پاسخ نمي‌دهد و اكثر به شما بستگي دارااست . روال فعاليت در اين روش به اين صورت ميباشد كه شما به سراغ اينترنت سايت‌ها و آژانس‌هاي فروش بليط هواپيما مي رويد از آن ها مي‌خواهيد كه شما را در ليست درخواست كنندگان بليط لحظه آخري و بليط ارزان هواپيما قرار دهد . اين مسئله باعث مي گردد كه در رخ به وجود داخل شدن فرصت، شانس كافي براي شما هم وجود داشته باشد و قابليت استفاده از اين آيتم را داشته باشيد .

تنها به حافظه داشته باشيد كه اين رويه اطمينان چنداني از انجام پرواز به شما نمي‌دهد و عمده يك قرعه اقبال مي‌باشد . مي بايست اعتراف كنيم كه اينترنت سايت‌ها و شركت‌ها نهايت عملكرد خويش را مينمايند كه بليط ها را با بها موضوع نظر بفروشند و در‌صورتي‌كه شما اقبال بياوريد كه بضاعت فروش بليت خويش را نداشته باشند، در اين فيس با شما تماس مي‌گيرند و شما هم مي توانيد از آن به كارگيري نماييد .

 


برچسب: مرجع اخبار رسمي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۲:۴۷ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

عناوين خبر ها

نشست
راي اعتماد وزير پيشنهادي بهداشت 15 بهمن برگزار مي شود | ايرنا - دو ساعت پيش وظيفه
سازمان مديريت بحران، يكپارچگي در اعمال رئيس انتخاب شد | ايرنا - دو ساعت پيش كشور ايران
بر اساس دكترين دفاعي خود عزم اي براي افزايش برد موشكها ندارد | ايرنا - دو ساعت پيش متهم
به جرم سياسي مي تواند وكيلي انتخابي داشته باشد | ايرنا - دو ساعت پيش دبيركل
موتلفه اسلامي درگذشت | ايرنا - دو ساعت پيش وزير
كشور: «محمدنبي حبيبي» از پيشروان ملازمت و همگامي با نهضت امام راحل بود | ايسنا - دو ساعت پيش نامه‌اي
براي استخدام جوانان ستاد حسن شيخ به وزارتخانه‌ها ارسال گرديده مي‌باشد | خبرگزاري فارس - دو ساعت پيش كشاورزي
خوزستان در سيلاب‌ بي تدبيري دولت نابود شد | خبرگزاري فارس - دو ساعت پيش پيش‌بيني
مديريت رژيم صهيونيستي از يورش ايران به اسرائيل | ايسنا - دو ساعت پيش ياداوري
73 نفر از نمايندگان به مدير جمهور براي دوري از تعطيلي شركت‌هاي قطعه‌ساز | خبرگزاري فارس - دو ساعت پيش محمدرضا
باهنر درگذشت دبيركل حزب موتلفه اسلامي را تسليت بيان كرد | خبرگزاري عجم - دو ساعت پيش پيام
حزب توسعه و گسترش و عدالت براي درگذشت حبيبي | تابناك - دو ساعت پيش تذكرات
كتبي نمايندگان به مسئولان اجرايي ميهن | ايسنا - دو ساعت پيش يادآوري
«ذوالنوري» به رئيس‌جمهور درباره مشكلات معيشتي مردمان | ايسنا - دو ساعت پيش وثيقه
تعيين شده براي متهمان خزانه سرمايه به 10 ميليارد تومان ارتقا يافت | ايسنا - دو ساعت پيش يادآوري
كاتب به وزير كشاورزي در خصوص بها گوشت | ايسنا - دو ساعت پيش تذكر«حاجي‌دليگاني»
درمورد عدم ورود ديوان محاسبات به موضوع حقوق‌هاي نجومي در تفريغ بودجه | ايسنا - دو ساعت پيش عكس
| ارزيابي خيره كننده مدل احمدي نژادي از باخت كشور‌ايران مقابل ژاپن: باخت به ياد ولايت مداري بي‌موقع بود! | خبر آنلاين - دو ساعت پيش ترقي:
حبيبي در قضاوت نسبت به معارضان و رقبا انصاف داشت | خبر آنلاين - دو ساعت پيش عكس
| نماز جهانگيري در بقعه حضرت رقيه(س) | خبر آنلاين - دو ساعت پيش تهيه و تنظيم
طرح «ابطال قراردادهاي غير قانوني خصوصي‌سازي» در مجلس | خبرگزاري عجم - دو ساعت پيش اختصاص
۲۰۰۰ميليارد تومان به كميته ياري و بهزيستي | واحد مركزي خبر - دو ساعت پيش دوشنبه؛
چك راي اعتماد به وزير پيشنهادي بهداشت | واحد مركزي خبر - دو ساعت پيش پرورش
و بالندگي دانشگاه‌هاي مرزو بوم پس از انقلاب شكوهمند اسلامي/ روش وزارت علوم؛ كم‌كردن فاصله مراكز علمي با جامعه و بويژه صنعت | پايگاه اطلاع رساني دولت - دو ساعت پيش اطلاعيه
شماره دو : اصلاحات و اضافات ششمي امتحانات مشترك فراگير اداره حفاظت محيط زيست | مقر اطلاع رساني دولت - دو ساعت پيش هجرت
مديريت سازمان حفاظت محيط زيست به بام كشور ايران | پايگاه اطلاع رساني دولت - دو ساعت پيش تشكيل
كميته ضد فيلترينگ توسط دولت | نوانديش - دو ساعت پيش ستاد
ديه مرز و بوم از پرداخت ماليات معاف شود | ايسنا - دو ساعت پيش ختم
رسيدگي به پرونده متهمان بانك سرمايه اعلام شد/ تشديد قرار تامين متهمان | ايسنا - دو ساعت پيش پيام
تسليت محسن رضايي در پي رحلت آيت‌الله مروج | ايسنا - دو ساعت پيش تاخير
در برگزاري جلسه شوراي عالي محفظه زيست از سوي روضه خوان پذيرفتي نمي باشد | خبرگزاري عجم - دو ساعت پيش درآمد
مملكت عمده صرف هزينه‌هاي جاري مي‌شود/ بودجه‌هاي عمراني و زيربنايي فراوان ناچيز مي‌باشد | خبرگزاري عجم - دو ساعت پيش وظيفه هاي
ستاد پيشگيري و فرماندهي عمليات جواب به معضل مشخص و معلوم شد | خبرگزاري عجم - دو ساعت پيش موقعيت
ابتدا و نقطه نهايي عمليات ستاد مديريت معضل معين شد | خبرگزاري فارس - دو ساعت پيش كلاهبرداري
در قالب شركت‌هاي هرمي | ايسنا - دو ساعت پيش لهستان
در موضوع "كنفرانس ضد اهل ايران ورشو" با اتحاديه‌ اروپا هماهنگ ميشود | ايسنا - دو ساعت پيش جمعي
از مردمان در محكوميت كودتاي آمريكايي در ونزوئلا تجمع كردند | پايگاه نيز انديشي - دو ساعت پيش وزير
دفاع در يزد: قدرت موشكي كشور‌ايران به‌هيچ‌عنوان قابل مذاكره نيست/ توانايي رفع ۹۰درصد تعلق صنعت اتومبيل را داريم | پايگاه هم انديشي - دو ساعت پيش زاكاني:
دعوت به نافرماني مدني مبنا فتنه آينده است/ بايد قانون «از كجا آوردي؟» در سرزمين اجرا شود | پايگاه هم انديشي - دو ساعت پيش سنگين‌ترين
تحريم‌ها و بيشترين پيشرفت‌ها در حوزه نظامي بوده مي‌باشد | پايگاه نيز انديشي - دو ساعت پيش يك سري
از نمايندگان مجلس از طرح سؤال خويش از حجتي انصراف دادند | خبرگزاري عجم - سه ساعت پيش كليد
اقتصاد مرزو بوم در مقطع تحريم در دست وزيرنفت هست | خبرگزاري فارس - سه ساعت پيش خرازي:
در حالتي كه اروپايي‌ها در برجام مانده‌اند به خاطر منافع خودشان مي باشد | خبرگزاري عجم - سه ساعت پيش نماينده
دشت‌آزادگان: ستاد رئيس معضل كشور به خوزستان امداد نمايد | ايسنا - سه ساعت پيش ولايتي:
حبيبي يار فداكار امام(ره) و رهبري و از همراهان نظام بود | ايسنا - سه ساعت پيش مطهري:
براي استمهال وام كشاورزان با وزير اقتصاد كلام ميكنيم | ايسنا - سه ساعت پيش شاعري:
موضوع انتقال آب خزر را از امر فعاليت خارج كند | ايسنا - سه ساعت پيش ولايتي
درگذشت دبيركل حزب موتلفه اسلامي را تسليت اظهار كرد | خبرگزاري عجم - سه ساعت پيش دولت
مي بايست به عنوان متولي ساخت اشتغال در مرز و بوم شرمنده باشد | خبرگزاري فارس - سه ساعت پيش پيام
وزير سرزمين در پي درگذشت مرحوم محمد رسول حبيبي | خبرگزاري فارس - سه ساعت پيش پيشنهاد‌هاي
حزب نداي ايرانيان به منظور تصحيح قانون منع‌ به‌كارگيري بازنشستگان | خبرگزاري عجم - سه ساعت پيش سردار
شريف: اپوزيسيون ملت كشور‌ايران زياد بي‌حيثيت مي باشند | ايسنا - سه ساعت پيش دبيركل
موتلفه در كنار دبيركل نهضت آزادي | روي داد ۲۴ - سه ساعت پيش خرازي:
به رغم وعده اروپا درمورد SPV ، بايستي به خودمان متكي باشيم | ايسنا - سه ساعت پيش د‌همين
گزارش وزارت امور خارجه در رابطه اجراي برجام به مجلس ارائه شد | ايسنا - سه ساعت پيش سيدحسن
خميني: «محمدنبي حبيبي» از همراهان خدوم انقلاب اسلامي بود | ايسنا - سه ساعت پيش بينش
سياسيون درباره مرحوم حبيبي+جزييات مراسم | ايسنا - سه ساعت پيش وزير
نفت هيچ اهتمامي براي رويارويي با تحريم ها ندارد/ زنگنه با كنسل قراردادها، دريچه را هم بسته است | مقر هم انديشي - سه ساعت پيش امضاي
۱۱ سند همياري في مابين كشور‌ايران و سوريه | پايگاه نيز انديشي - سه ساعت پيش سايه
نحس اقتصاد ليبرال بر حمل‌ونقل هوايي كشور/ آزادسازي قيمت‌ها به خسارت مردمان تمام شد | مقر نيز انديشي - سه ساعت پيش انتقاد
از صادر شدن ماليات ۸ ميلياردي براي ستاد مردمي ديه | خبرگزاري فارس - سه ساعت پيش ديوان
محاسبات در گزارش تفريغ به دستمزد هاي نجومي اشاره نكرد | خبرگزاري فارس - سه ساعت پيش پيام
محسن رضايي در پي رحلت آيت الله مروج | تابناك - سه ساعت پيش نماينده
سنندج: چرا مسئولان امر رييس جمهور را اجرا نمي‌كنند؟ | ايسنا - سه ساعت پيش تسهيلات
بانكي براي مسكن ۱۰۰ هزار نفر پرداخت مي گردد | ايسنا - سه ساعت پيش وزارت
كشور در دهه فجر به مردمان در بعضا امورات، تخفيف ۴۰ درصدي دهد | خبرگزاري عجم - سه ساعت پيش پيكر
مرحوم حبيبي صبح پنج شنبه از ميدان فلسطين تشييع مي‌گردد | خبرگزاري فارس - سه ساعت پيش تمامي
اقشار ميهن ذيل پوشش بيمه شالوده تندرست قرار ميگيرند | خبرگزاري عجم - سه ساعت پيش جواز
امضاي موقت موافقت‌نامه‌هاي انتقال محكومين به حبس در ميان كشور ايران و تاجيكستان صادر شد | خبرگزاري فارس - سه ساعت پيش بخش
مهمي از تحريم‌ها سود عدم مديريت هوشمندانه در باطن مي‌باشد | خبرگزاري فارس - سه ساعت پيش امضاي
11 تفاهمنامه همكاري في مابين سوريه و ايران | خبرگزاري فارس - سه ساعت پيش :خدا
را شكر كه در پيكار اقتصادي توانسته ايم كالاهاي داراي اهميت را تامين كنيم/قاچاق دام بر قيمت گوشت اثر نهاده است/توزيع گوشت دولتي مي بايست هدفمند شود | پايگاه اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش برنامه‌ريزي
و تدارك ضروري براي سفرهاي دريايي ايمن در نوروز ۹۸ | پايگاه اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش اقتصاد
دانش‌بنيان كشور ايران پيشتاز عرصه ارزش‌آفريني ميباشد | مقر اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش كشور ايران
با صعود دو پله‌اي در توده نوآوران جهان قرارگرفت | مقر اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش زيست‌بوم
ابداع و كارآفريني به «ايلام» رسيد | پايگاه اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش جشن و پايكوبي
۴۰ سالگي برد انقلاب اسلامي در فرودگاه مهرآباد برگزار مي شود | مقر اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش نظام
ارجاع مانع هدررفتن منابع سلامت مي شود/ بررسي ما از حضور پزشك معالج نمكي مثبت ميباشد | مقر اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش ميزان
ترقي فيزيكي مسكن‌هاي مهر كشور ۹۳ درصد هست | پايگاه اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش آغاز
مطالعات طرح مكان‌يابي بهينه سكونتگاه‌هاي روستايي | پايگاه اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش عابدزاده:
بزرگ‌ترين هواپيماهاي باري جهان امكان فرود در فرودگاه پيام را دارا هستند | مقر اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش معاون
علمي و فناوري رييس‌جمهوري از حيطه ابتكار شريف بازديد كرد | پايگاه اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش دكتر معالج
جهانگيري: عالم بايستي از پيشگامان پيكار با تروريسم قدرشناسي كند | پايگاه اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش پزشك
جهانگيري حرم حضرت رقيه (س) را زيارت كرد/ بازديد معاون نخستين رييس جمهور از مسجد اموي | مقر اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش امضاء

مرجع اخبار رسمي
۱۱ مدرك همياري ميان جمهوري اسلامي ايران و سوريه/ موافقتنامه همكاري‌هاي اقتصادي راهبردي بلند زمان كشور‌ايران و سوريه امضاء شد | پايگاه اطلاع رساني دولت - سه ساعت پيش معاون
وقت رئيس شعب خزانه تجارت كرمان به ۲۵ سال حبس محكوم شد | ايسنا - سه ساعت پيش ملاقات
شكنجه‌گر ساواك با شكنجه‌هاي خويش پس از ۴۰ سال | ايسنا - سه ساعت پيش اطلاعيه
حزب موتلفه اسللامي در پي درگذشت «محمدنبي حبيبي» | ايسنا - سه ساعت پيش مديريت
مجلس درگذشت حبيبي را تسليت ذكر كرد | خبر آنلاين - سه ساعت پيش باهنر:
حبيبي هيچ گاه از فعاليت تشكيلاتي سياسي غفلت نكرد | خبر آنلاين - سه ساعت پيش اس پي وي ظرف يك عدد دو روز آينده اعلام مي‌شود، مگر . . .
| نوانديش - سه ساعت پيش قهر
روضه خوان از گردهمايي شوراي خوب فضاي مجازي! | نوانديش - سه ساعت پيش دادستان
تهران: بعضي ارگانها براي پرسنل خود گوشت انبار كردند /حصر اينك برقرار مي‌باشد | نوانديش - سه ساعت پيش جهانگيري:
كشور‌ايران پيروزي ملت و دولت سوريه را موفقيت خويش مي‌داند | ايسنا - سه ساعت پيش عراقچي:
SPV ظرف يك عدد دو روز آتي اعلام مي‌شود | رويداد ۲۴ - سه ساعت پيش لايحه
جامع انتخابات جهت طي تشريفات قانوني به مجلس شوراي اسلامي ارسال شد | خبرگزاري فارس - چهار ساعت پيش سنگين‌ترين
تحريم‌ها و بيشترين پيشرفت‌ها در حوزه نظامي بوده هست | خبرگزاري عجم - چهار ساعت پيش سفير
كشور ايران در آستانه: گواهي توريسم كشور‌ايران و قزاقستان در حالا آخري شدن هست | ايسنا - چهار ساعت پيش بروجردي:
سهم آمريكا در بروز مشكل ها اقتصادي كشور‌ايران حداكثر ۳۰ درصد است | ايسنا - چهار ساعت پيش دريادار
سياري: تامل تعدي به جمهوري اسلامي ايران را از معاند گرفته‌ايم | ايسنا - چهار ساعت پيش


برچسب: مرجع اخبار رسمي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۳۳:۰۵ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)

خودروسازان با مردمان شيوه بيايند

خودروسازان
با مردمان شيوه بيايند/ دوران تحويل خودرو به مشتري اعلام شود خبر ها بازار پايشگر- نائب رئيس بازرسي سازمان حمايت مصرف كنندگان و توليدكنندگان از شركت‌هاي خودروساز خواست تا بازه تحويل خودروهاي معوق را به مشتريان اعلام كنند .

مرجع اخبار رسمي

به گزارش مقر خبري تحليلي پايشگر به نقل از صداوسيما، شهرام ميرآخورلو گفت: خودروسازان ملزم ميباشند به تعهدات خويش در قبال مشتريان جواب دهند . اگر بازه اين تعهدات، سررسيد شده باشد بايد قيمتي كه در پيش فروش عادي ذكر شده برابر با قيمت مدت تحويل درج شده در قرارداد باشد .

او اظهار داشت: اخيرا بازرساني از سوي سازمان حمايت در شركت‌هاي خودروساز ساكن شده اند و مقرر شده كه ۸۰ درصد از ميزان ايجاد روزانه خودروسازان براي رفع تعهدات قبل خودروسازان و ۲۰ درصد هم براي رئيس بازار در قالب فروش فوري عرضه شود .

او افزود: بر مبنا ماده ۴ دين طومار اجرايي ضابطه حمايت از دستمزد مصرف كننده، خودروساز مي بايست در قراردادهاي پيش فروش جديد به گونه‌اي خوي كند كه بتواند در موعد مقرر، ماشين مسئله حيث را به مشتري تحويل دهد و از اين پس مدت تحويل خودروهاي پيش فروش شده بايد به طور كامل معين باشد .

عضو هيات مديره اداره حمايت مصرف كنندگان و توليدكنندگان با اشاره به مشكلاتي كه تحريم‌ها براي خودروسازان به وجود آورده است، گفت: در صورتي‌كه به ادله اعمال تحريم ها، خودروسازان نمي‌توانند خودروي خاصي را به مشتريان تحويل دهند مي بايست نسبت به جايگزيني خودروي پيش فروش گرديده با خودرويي ديگر، نيز تراز با ذوق و رضايت مشتري، مبادرت كنند و به طور كلي بايستي رضايت مصرف كننده جلب شود .

وي افزود: ممكن مي‌باشد خودروساز به عوارض تحريم و يا خلل ها تامين قطعه، قابليت ساخت يك خودرو خاص را نداشته باشد، ولي نبايد براي معرفي ماشين جايگزين، به مشتري تحميل فيس گيرد .

ميرآخورلو با ابلاغ اينكه ممكن مي باشد يافتن راهكارهاي مناسب براي مقابله با تحريم‌ها و تامين قطعات موضوع نياز خودروسازان مستضعف زمان بيشتري باشد افزود: آنچه كليدي مي باشد و بايستي رخداد بيفتد اين مي‌باشد كه شركت‌هاي خودروساز بايد براي خودروهاي پيش فروش سررسيد شده، مدت تحويل جديدي را براي مصرف كننده مشخص و معلوم كنند و رضايت مصرف كننده را در اين مورد جلب نمايند و مشتريان به تمام حق و دستمزد خويش برسند .

عضو هيات مديره سازمان حمايت مصرف كنندگان و توليدكنندگان در ادامه اظهار داشت: بي ترديد وزارتخانه تمهيداتي را براي حل مشكل‌ها خودروسازان در جهت بدور زدن تحريم‌ها و يا اين كه در قالب اعطاي ارز و يا اين كه تسهيلات ريالي اتخاذ مي‌نمايد تا تيراژ ايجاد خودرو به حالت قبلي خود بازگشته و چرخه ايجاد متوقف نشود .

او خاطرنشان كرد: متاسفانه در پيش فروش‌هاي قبلي، مشكلاتي در زمينه ايجاد بعضي خودروها و يا اين كه تامين قطعات آنها موجب ايجاد التهاب در صنعت ماشين شد، ولي كارايي مي‌كنيم از اين پس با هدف كسب رضايت بي نقص مشتريان، عصر زماني تحويل تماما مشخص و معلوم باشد .


برچسب: مرجع اخبار رسمي، پايشگر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۰۲:۲۸ توسط:پايشگر موضوع: نظرات (0)