مرجع اخبار رسمی مرجع اخبار رسمی .

مرجع اخبار رسمی

ناپدید شدن «میراژ _۲۰۰۰» ارتش فرانسه از صفحه رادار

رسانه‌های خبری زمان چهارشنبه به ناپدید شدن یک فروند جنگنده «میراژ» ارتش فرانسه از ورقه رادار اشاره کردند .

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

به گزارش مشرق، رسانه‌ها از ناپدید شدن یک فروند جنگنده «میراژ -۲۰۰۰ دی» ارتش فرانسه خبر دادند .

به متن وبگاه شبکه خبری «بی . بی . سی» این میراژ حوالی ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه به وقت محلی هنگام پرواز در شرق فرانسه و بر فراز یک منطقه کوهستانی، از برگه رادار محو شد . آنطور که مقام‌های فرانسوی اعلام کردند این هواپیما از پایگاه هوایی «نانسی اوشی» با دو خلبان پرواز کرد .

اکثر
بخوانید:
آخرین
آمار از مجروحان اعتراضات یک ماهه فرانسه مقام‌های فرانسوی همینطور گفته‌اند که این دو خلبان گذشته از این حادثه هیچ تماسی با ساختمان بلند مراقبت برقرار نکردند و تحقیقات در این قضیه ادامه دارد .

این جنگنده در حوزه‌ کوهستانی دربین نواحی «دو» و «جورا» نزدیک مرز شرقی این میهن با سوئیس از صفحه رادار محو شد . برخی ساکنان محلی گفتند که اوایل صبح صدای انفجار ی را شنیدند ولی مقام‌های مسئول این صدا را ناشی از شکستن دیوار صوتی اعلام کردند .

بی . بی . سی در خاتمه این خبر افزود که این جنگنده هنگام پرواز مسلح نبوده هست .

منبع:
فارس

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ دی ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۸:۱۵ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

دردی که با پوست موز درمان می‌شود

تمامی اشخاص در معاش سر درد را تجربه کرده‌اند، گهگاه سردرد دو طرفه، یک طرفه و یا در تمام سر واقعه میفتد که ممکن می باشد این سردرد‌ها به تدریج شدت پیدا کند یا به طور ناگهانی شروع شود و یا می‌تواند کمتر از یک ساعت تا چند روز به طول انجامد .

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی
به گزارش زمان شهروند، گاهی اوقات، سردرد‌ها به قدری شدید و غیر قابل تحمل می‌باشند که شخص برای تسکین آن ها از تعدادی گونه داروی آرامبخش استفاده‌ نماید تا از درد خلاصی پیدا کرده و به معاش روزانه خود ادامه دهد .

در این در بین بعضا راهکارهای ارگانیک برای تسکین سردرد وجود دارد که ضررها و عارضه ها داروهای آرامبخش شیمیایی را ندارند .

ما به شما یک رویه ساده، ارزان و طبیعی را معرفی می‌کنیم که به خلاص شدن از شر سردردهای شدید یاری کرده و سرعت اثر بخشی بالایی داراست .

شما در این راه درمانی طبیعی به پوست یک موز و کمی یخ نیاز دارید، چند تکه یخ را در قسمت انتهایی و در درون پوست موز قرار داده و آن را با یک نوار ببنید تا یخ در دربین پوست موز باقی بماند، درحال حاضر پوست موز را بر روی پیشانی خویش قرار داده و به بازه ۲۰ دقیقه در مکان تاریکی استراحت کنید، یک حوله یار خود داشته باشید تا به محض آب شدن یخ از آن به کارگیری نمائید .

این روش فورا سردرد شما را التیام می‌دهد؛ در این راه و روش درمانی سردرد به سرعت آرام می‌‌گیرد و علت حساس آن به برهان وجود پتاسیم بالای پوست موز است، در شرای سردرد شما شدید بود و آن‌گاه از ۲۰ دقیقه هم درد را حس کردید میتوانید این خط مش را تکرار نمایید .

منبع:
باشگاه خبرنگاران برنا

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری وتحلیلی 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۵۴:۵۵ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

همه چیز درباره ی بی آزارترین موجود غول پیکر دریا، کوسه نهنگ ها!

کوسه

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

نهنگ | Whale shark تا به درحال حاضر تصور کرده اید که اگر دریاها وجود نداشتند، آن وقت جانداران و حیوانات دریایی چه‌طور و چجوری زندگی می کردند؟ منظورم این میباشد که ابدا دنیا سوای دریاها و اقیانوس ها و ماهی ها و جانورهایشان به هیچ وجه چه‌طور بود؟ به حیث من که دنیای به طور کامل ناقصی بود! به هر حالا در همین دنیای زیرآب که فارغ از آن زندگی آدم ها ناقص است، جانورانی وجود دارند که اکوسیستم و بیولوژیک جالبی در نوع خودشان دارند . یک عدد از این جانداران، کوسه نهنگ ها هستند . این کوسه نهنگ ها دارای خط مش ی زندگی و نقشه ی زیستی جالبی میباشند و ما می خوا‌هیم روز جاری در الی گشت این جاندار آبی‌رنگ را موضوع نظارت قرار دهیم و در نهیات خوشحال می شویم اگر شما با ما تا به انتهای این مطلب هم پا باشید .

تمامی
چیز در رابطه ی بی آزارترین موجود غول پیکر دریا، کوسه نهنگ ها! مطالب
مرتبط: ذات
جسور این حیوان ها آفریقایی، شما را شوکه می کنند!
شایسته ترین
تورهای عکاسی حیوان ها در حیات وحش هند
عجیب
ترین حیواناتی که تا به اکنون در هواپیما دیده گردیده اند! کوسه نهنگ ها بر مغایر اسمشان که از دو اَبَر قدرت دریاهای آزاد تشکیل شده، خیلی نیز روحیه ی لطیف و آرامی در شرایط عادی دارند! کوسه ‌نهنگ، اسم دیگرش وال کوسه یا کوسه ی کولی کر (Whale shark) میباشد . ممکن است باورتان نشود ولی این جان داران دریایی در واقع نوع ‌ای از کوسه ها میباشند که از حیوان‌ها کوچک دریایی مثل پلانکتون ها تغذیه می ‌کنند! این ماهی ها به علت دارا بودن جثه ی بزرگشان به کوسه ‌نهنگ آوازه پیدا کرده ‌اند و هیچ کدام از صفات دیگرشان همچون کوسه و یا این که نهنگ نمیباشد . جالب میباشد بدانید که کوسه نهنگ ها یک عدد از ده‌ ها دسته کوسه ‌ای می باشند که به انسان‌ ها به هیچ عنوان هجوم نمی‌ کنند .

کوسه‌ نهنگ ها نام علمی دارا هستند که به آن رینکوندون تیپوس (Rhincodon typus) می گویند . کوسه نهنگ ها از گرانقدر ‌ترین ماهیان عالم میباشند که طول جثه ی آن‌ ها تا ۱۸ متر هم می‌ برسد . دهن این موجودات زنده قادر الجثه به صورت انتهایی می باشد . آن ها دارنده خارهای آبششی مضاعف بلندی می‌باشند و از نظر ذائقه ی غذایی نیز، پلانکتون ‌خوار می‌باشند .

دندان ‌های این ماهی ها کوتاه و کند هستند و به همین حافظه اخلاق و رفتار و خلق و خوی درندگی در آن‌ها وجود ندارد البته درباره ی نهنگ کوسه ها این را بدانید که این جاندار برعکس دیگر موجودات زنده دریایی در قد و قواره ی خودش، فاقد پلاژیکند و پلک سوم می باشند .

کوسه
نهنگ ها کوسه نهنگ ها که به آن ها کرکوسه هم می گویند، فراوان سست، تنبل و آرام هستند و همینطور سرعت شنای زیاد کندی دارا هستند و اجازه می ‌دهد که برخلاف دیگر ماهی ها، کشتی ‌ها کاملاً به آن نزدیک شوند و به همین خاطر به آن کوسه ی ‌کر هم می‌ گویند . از پاراگراف ی دیگر خصوصیت های کوسه نهنگ ها این است که آنها دندان‌ های فراوان ریزی دارند، برای آدم و دیگر موجودات زنده کاملاً بی ‌خطر می باشند و همانطور هم که بالاتر اشاره نمودیم، این موجودات زنده با این جثه ی گران قدر غذای اصلیشان، ماهی‌ های فراوان ریز و پلانکتون‌ ها میباشند و سرعت شنای آن ‌ها نیز مضاعف بسیار آهسته می‌باشد .

زیستگاه اساسی کوسه‌ نهنگ ها در آب ‌های نواحی حاره و زیرحاره است . البته لازم به ذکر می باشد که این گونه کوسه در سواحل اسکاتلند و فیلیپین به وفور وجود دارند و در این نواحی می توان تا این جاندار را به فراوانی روءیت کرد . ولی این بدان مضمون‌ نمی‌باشد که این ماهی در جاهای دیگر جهان زندگی نمی نماید بلکه، کوسه نهنگ ها در آب ‌های خلیج فارس، دریای عمان، اقیانوس‌ هند و اقیانوس اطلس و قسمتی از اقیانوس آرام هم معاش می کنند . این کوسه غذای خود را از روش فیلتر کردن آب به ‌دست می ‌آورد و معمولاً از پلانکتون ‌های جانوری تغذیه می ‌کنند .

کوسه
نهنگ ها! دلیل این که به نهنگ کوسه ها، وال کوسه نیز گفته می ‌شود این می باشد که رژیم غذایی آن‌ ها مثل وال ‌ها میباشد و از پلانکتون ‌ها تغذیه می ‌کنند . این جاندار دریایی را می ‌توان به راحتی از طرح گوناگون روی بدن‌ آن ها تشخیص اعطا کرد که ولی این الگوی خال ‌دار در افراد مختلف با یکدیگر فرق دارااست . تعداد این ماهی ها دوچندان نمی باشد و آن ها در معرض خطر میباشند به همین ادله تحت حفاظت قرار گرفته اند . این حیوانات ذیل حفاظت صندوق جهانی طبیعت هم قرار گرفته اند .

با اهمیت ترین فعالیتی که صندوق جهانی طبیعت در مسئله ی این ماهی ها مخصوصا در خلیج دونسول در فیلیپین انجام دادند، صحیح کردن یک شناسنامه ی چهره یی از کوسه نهنگ ها است . از این طرز برآورد می شود که در هر فصل چه تعداد کوسه نهنگ در این خلیج می باشند . جالب می باشد در رابطه ی این جانداران بدانید که هر کدام از این موجوات نقش و نگار منحصربه‌فرد به شخص خودشان را دارا‌هستند و با یکدیگر فرق می نمایند . این فرق در فی مابین این موجودات زنده همانند فرق اثر انگشت ها در در بین انسان ها هست . هر کدام از این جانداران با نقش و نگار مخصوص به شخص خودش به صورت مشخصی کاملا شناسایی می شود . پوست بدن این جاندار همانند یک اسمان مالامال از ستاره های درخشان می باشد .

به تازگی محققان با نرم افزار تلسکوپ فضایی هابل کارکشته می‌باشند تا موجودات ذیل آب و مخصوصا این جاندار را رصد نمایند . این نهنگ کوسه های گران قدر و به لحاظ دوست داشتنی در آب های کشور‌ایران و همانطور که گفتیم خلیج عجم هم زیست می کنند .

موجود
غول پیکر دریا کوسه ‌نهنگ ها در واقع به تیتر یکی از بزرگ‌ ترین گونه‌ های کوسه در آب‌ های خلیج عجم شناخته می شود . این دسته در معرض خطر انقراض معمولاً نسبت به محفظه دور و اطراف خویش و چه بسا صدای موتور لنج‌ ها بی ‌تفاوت میباشد و به همین استدلال محلی ها به این ماهی کولی کر می ‌گویند . اطلاعات موقعیت رفتاری کوسه ‌ها در خلیج فارس بسیار محدود هست و کمبودهای زیادی درباره ی رفتارشناسی آن ها وجود دارااست .

تا امروز نزدیک به ۳۰ مدل ی گوناگون از کوسه ‌ها در آب‌ های خلیج ‌فارس شناسایی شده که حالت ظاهری آن‌ ها نیز اغلب با یکدیگر فراوان متفاوت میباشد . در آب های خلیج فارس از کوسه ی ۷۰ تا ۸۰ سانتی تا کوسه‌ های بالغ بر اندازه ی ۴ متر معاش می‌ نمایند که کوسه ‌نهنگ یک عدد از شاخص‌ ترین این نوع ها هست . با وجود این که اتحادیه ی جهانی حفاظت از طبیعت و منابع طبیعی iucn، کوسه ‌های نهنگی را در مقام ی در معرض خطر جور ‌بندی کرده می باشد اما هنوز نیز عده‌ ای از زیست‌ شناسان دریایی بر این اعتقاد هستند که وضعیت حفاظتی برای جمعیت‌ های ایزوله گردیده ی این گونه، از پاراگراف در آب های خلیج‌ عجم می ‌تواند حادتر و خطرناک خیس از این هم باشد .

تنها ضابطه حفاظتی کوسه ‌ها در آب‌ های کشور ایران جریمه ی صید غیرمجاز آن ‌ها هست که تا قبل از این رقمی در حدود ۳۰ میلیون تومان اعلام گردیده میباشد . و اما معاش کوسه نهنگ ها در خلیج دونسول فیلیپین به چه شکل می باشد؟ اکثر محلی ها این ماهی را به بزرگی یک اتوبوس و نیز وزن ۳ فیل ولی با مغز یک موش توصیف می نمایند .

کوسه
نهنگ | Whale shark در خلیج دونسول در جنوب لوزون، بهترین مقطع برای ملاقات با این آبزی بی آزار و مضاعف گران قدر که به هیچ وجه با آدم ها کاری هم ندارد، صبح ها است . بسیاری از کوسه نهنگ ها برای زمان طولانی یعنی حدود یکسری ماه در نزدیکی ساحل می مثل . حضور این موجودات در این جزیره، معاش مردمان ناحیه ی خلیج را عوض کرده هست و علت آن نیز این میباشد که یک دهه ی پیش صندوق جهانی طبیعت و مقامات محلی برنامه هایی برای اکوتوریسم نهنگ ماهی های این حیطه بنا کردن کردند .

این تغییرات به نوعی بوده هست که یکی از اهل یک محل این منطقه می گوید که: کوسه نهنگ ها زندگی هم محلی دونسول را تغییر و تحول داده اند و موجب اشتغال زایی برای آن ها شده اند . تاثیر این ماهی ها اکثر بر روی معاش صیادانی میباشد که فقط محل درآمدشان ماهیگیری بوده میباشد . از ۶ سال قبلی تا کنون ۴۰۰ عدد کوسه نهنگ در خلیج دونسول شناسایی شده اند .

البته بیایید تا به این بپردازیم که چه دلیلی سبب شده است که کوسه نهنگ ها به سمت خلیج دونسول بروند و آن جا را برای معاش و هم زیستی گزینش نمایند؟ در حوزه‌ ی لوزون و در کوه مایون، کوه آتشفشانی فعالی وجود داراست .

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دی ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۶:۰۴ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

آخرین جزییات زلزله در گیلانغرب/ افزایش مصدومان


نهایی
جزئییات ز‌لزله در گیلانغرب/ افزایش مصدومان رییس اورژانس مرز و بوم پایانی حالت ز‌لزله زدگان در گیلانغرب را اعلام کرد .

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

پرحسین کولیوند در رای زنی با خبرنگار ایلنا، درباره زلزله دوره امروز در گیلانغرب گفت: براساس اعلام موسسه لرزه نگاری دانشگاه تهران زمان امروز یک‌شنبه ۱۶ دی ماه زمین لرزه ای با قدرت ۵ .۹ در مقیاس ریشتر حوالی گیلانغرب در استان کرمانشاه را لرزاند .

او ادامه داد: زمان وقوع این زمین لرزه به وقت محلی ۱۷:۱۱:۵۹ در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین به وقوع پیوسته هست .

سرپرست اداره اورژانس سرزمین افزود: تا این لحظه 42 نفر به مرکزها درمانی مراجعه کردند که ۲۹ نفر ترخیص شدند و از ۱۱ نفر یک نفر در اتاق کار به عامل سقوط از ارتفاع هنگام فرار و گریز و ۱۰ نفر ذیل لحاظ می باشد .

کولیوند بیش تر کرد: از تعداد ۴۰ مراجعه ۲۵ نفر ذر درم الزهرا گیلانغرب، ۱۲ نفر در بیمار ستان ابوالفضل قصرشیرین، سه نفر به بیمار ستان های سرپل ذهاب مراجعه کردند .

مدیریت سازمان اورژانس کشور یادآور شد: ۱۰ مجموعه عملیاتی به محل اعزام شدند و اورژانس و درم های استان کرمانشاه در آماده باش هستند و آب، برق و گاز روستاهای بخش ها وصل می باشد .

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۳:۱۵ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

واکنش شدید هواوی نسبت به گاف جنجالی اخیر ؛ جریمه سنگین برای کارکنان خاطی

اخبارواکنش
شدید هواوی نسبت به گاف جنجالی اخیر ؛ جریمه سنگین برای کارکنان خاطی توسطآرمین
ثنایی سرشتمنتشر شده در ۱۲:۳۰ ۱۵-۱۰-۱۳۹۷

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


کالاسودا- به تازگی یک گاف جنجالی در حساب توییتر هواوی صورت بخشید که منجر شد تا این کمپانی عکس العمل شدیدی نشان دهد و جرایم سنگینی برای کارمندان خود در حیث بگیرد .

هواوی
و گاف جنجالی اخیر آیا شما از قصه توییت پایان کمپانی هواوی در مورد سال جدید میلادی خبر دارید؟ توییتی که در پایان آن شاهد تیتر « ارسال گردیده از گوشی iPhone » بودیم!! این حادثه سهوی یا این که عمدی به طور تاثیر بدی روی مارک هواوی گذارده می باشد . در حالی که گاف های کمپانی های مختلف آن گاه از تعدادی روز به طور بی نقص فراموش می شود و آنان تمام ردهای به جا باقی مانده را از در میان می برند ، به نظر می برسد که این در قضیه گاف اخیر هواوی صدق نمی کند و هنوز که هنوزه حرف از گاف گرانقدر اخیر آن می شود .گاف
جنجالی اخیر
معضلات
اخیر هواوی در آمریکا این مورد به دلیل مشکل ها اخیر ایالات متحده و چین بخش اعظم از پیش پر رنگ گردیده می‌باشد . از مشکل‌ها اخیر چین و آمریکا می توانیم به دستگیر یکی از مدیران هواوی در کانادا ، بایکوت تولیدها و توزیع کننده های تولیدات هواوی از ایالات متحده اشاره کنیم . در مورد گاف اخیر هواوی هم می بایست اشاره کنیم که این شرکت در غایت تصمیم گرفت تا کارمندان خاطی خود را جریمه کند . جریمه درنظر گرفته شده برای این پرسنل حدود 700 دلار بوده می‌باشد . این قضیه را رویتر به چهره قانونی اعلام کرده می باشد .

جریمه
پرسنل خاطی این توییت منتشر گردیده سبب شد تا برند هواوی با معضلات عدیده ای مواجه شود و یک نمره منفی برای این شرکت باشد . اکنون به نظر می برسد که پرسنل خاطی علاوه بر جریمه با کاهش حقوق نیز مواجه گردیده هست و قرار شده تا دستمزد آنها تا 12 ماه فارغ از تغییر‌و تحول باقی بماند و ارتقا نداشته باشد . هواوی اعلام کرده که این جریمه به مراد خدشه دار کردند مارک هواوی بوده است .

روایت
این گاف جنجالی ممکن است جالب ترین نکته شرح هم اکنون داستان بوده هست که به وسیله خبرگزاری رویتر منتشر گردیده هست . ماجرا از این قرار بوده می باشد که این توییت قرار بوده از یک کامپیوتر شخصی منتشر شود و تا هیچ تبلیغی برای هیچ تلفن همراه نباشد اما به عامل مشکل ها وب این توییت به تیتر توییتی از تلفن همراه iPhone منتشر شده است و این پیام شادباش سال تازه لبه های زیادی را برای کمپانی هواوی صورت داده هست .
ولی بایستی به این مورد هم اشاره کنیم که قوانین سخت گیرانه دولت چین هم مزید بر علت گردیده میباشد

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۵۳:۳۲ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

واکنش شدید هواوی نسبت به گاف جنجالی اخیر ؛ جریمه سنگین برای کارکنان خاطی

اخبارواکنش
شدید هواوی نسبت به گاف جنجالی اخیر ؛ جریمه سنگین برای کارکنان خاطی توسطآرمین
ثنایی سرشتمنتشر شده در ۱۲:۳۰ ۱۵-۱۰-۱۳۹۷

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


کالاسودا- به تازگی یک گاف جنجالی در حساب توییتر هواوی صورت بخشید که منجر شد تا این کمپانی عکس العمل شدیدی نشان دهد و جرایم سنگینی برای کارمندان خود در حیث بگیرد .

هواوی
و گاف جنجالی اخیر آیا شما از قصه توییت پایان کمپانی هواوی در مورد سال جدید میلادی خبر دارید؟ توییتی که در پایان آن شاهد تیتر « ارسال گردیده از گوشی iPhone » بودیم!! این حادثه سهوی یا این که عمدی به طور تاثیر بدی روی مارک هواوی گذارده می باشد . در حالی که گاف های کمپانی های مختلف آن گاه از تعدادی روز به طور بی نقص فراموش می شود و آنان تمام ردهای به جا باقی مانده را از در میان می برند ، به نظر می برسد که این در قضیه گاف اخیر هواوی صدق نمی کند و هنوز که هنوزه حرف از گاف گرانقدر اخیر آن می شود .گاف
جنجالی اخیر
معضلات
اخیر هواوی در آمریکا این مورد به دلیل مشکل ها اخیر ایالات متحده و چین بخش اعظم از پیش پر رنگ گردیده می‌باشد . از مشکل‌ها اخیر چین و آمریکا می توانیم به دستگیر یکی از مدیران هواوی در کانادا ، بایکوت تولیدها و توزیع کننده های تولیدات هواوی از ایالات متحده اشاره کنیم . در مورد گاف اخیر هواوی هم می بایست اشاره کنیم که این شرکت در غایت تصمیم گرفت تا کارمندان خاطی خود را جریمه کند . جریمه درنظر گرفته شده برای این پرسنل حدود 700 دلار بوده می‌باشد . این قضیه را رویتر به چهره قانونی اعلام کرده می باشد .

جریمه
پرسنل خاطی این توییت منتشر گردیده سبب شد تا برند هواوی با معضلات عدیده ای مواجه شود و یک نمره منفی برای این شرکت باشد . اکنون به نظر می برسد که پرسنل خاطی علاوه بر جریمه با کاهش حقوق نیز مواجه گردیده هست و قرار شده تا دستمزد آنها تا 12 ماه فارغ از تغییر‌و تحول باقی بماند و ارتقا نداشته باشد . هواوی اعلام کرده که این جریمه به مراد خدشه دار کردند مارک هواوی بوده است .

روایت
این گاف جنجالی ممکن است جالب ترین نکته شرح هم اکنون داستان بوده هست که به وسیله خبرگزاری رویتر منتشر گردیده هست . ماجرا از این قرار بوده می باشد که این توییت قرار بوده از یک کامپیوتر شخصی منتشر شود و تا هیچ تبلیغی برای هیچ تلفن همراه نباشد اما به عامل مشکل ها وب این توییت به تیتر توییتی از تلفن همراه iPhone منتشر شده است و این پیام شادباش سال تازه لبه های زیادی را برای کمپانی هواوی صورت داده هست .
ولی بایستی به این مورد هم اشاره کنیم که قوانین سخت گیرانه دولت چین هم مزید بر علت گردیده میباشد

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۵۲:۵۹ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

واکنش شدید هواوی نسبت به گاف جنجالی اخیر ؛ جریمه سنگین برای کارکنان خاطی

اخبارواکنش
شدید هواوی نسبت به گاف جنجالی اخیر ؛ جریمه سنگین برای کارکنان خاطی توسطآرمین
ثنایی سرشتمنتشر شده در ۱۲:۳۰ ۱۵-۱۰-۱۳۹۷

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


کالاسودا- به تازگی یک گاف جنجالی در حساب توییتر هواوی صورت بخشید که منجر شد تا این کمپانی عکس العمل شدیدی نشان دهد و جرایم سنگینی برای کارمندان خود در حیث بگیرد .

هواوی
و گاف جنجالی اخیر آیا شما از قصه توییت پایان کمپانی هواوی در مورد سال جدید میلادی خبر دارید؟ توییتی که در پایان آن شاهد تیتر « ارسال گردیده از گوشی iPhone » بودیم!! این حادثه سهوی یا این که عمدی به طور تاثیر بدی روی مارک هواوی گذارده می باشد . در حالی که گاف های کمپانی های مختلف آن گاه از تعدادی روز به طور بی نقص فراموش می شود و آنان تمام ردهای به جا باقی مانده را از در میان می برند ، به نظر می برسد که این در قضیه گاف اخیر هواوی صدق نمی کند و هنوز که هنوزه حرف از گاف گرانقدر اخیر آن می شود .گاف
جنجالی اخیر
معضلات
اخیر هواوی در آمریکا این مورد به دلیل مشکل ها اخیر ایالات متحده و چین بخش اعظم از پیش پر رنگ گردیده می‌باشد . از مشکل‌ها اخیر چین و آمریکا می توانیم به دستگیر یکی از مدیران هواوی در کانادا ، بایکوت تولیدها و توزیع کننده های تولیدات هواوی از ایالات متحده اشاره کنیم . در مورد گاف اخیر هواوی هم می بایست اشاره کنیم که این شرکت در غایت تصمیم گرفت تا کارمندان خاطی خود را جریمه کند . جریمه درنظر گرفته شده برای این پرسنل حدود 700 دلار بوده می‌باشد . این قضیه را رویتر به چهره قانونی اعلام کرده می باشد .

جریمه
پرسنل خاطی این توییت منتشر گردیده سبب شد تا برند هواوی با معضلات عدیده ای مواجه شود و یک نمره منفی برای این شرکت باشد . اکنون به نظر می برسد که پرسنل خاطی علاوه بر جریمه با کاهش حقوق نیز مواجه گردیده هست و قرار شده تا دستمزد آنها تا 12 ماه فارغ از تغییر‌و تحول باقی بماند و ارتقا نداشته باشد . هواوی اعلام کرده که این جریمه به مراد خدشه دار کردند مارک هواوی بوده است .

روایت
این گاف جنجالی ممکن است جالب ترین نکته شرح هم اکنون داستان بوده هست که به وسیله خبرگزاری رویتر منتشر گردیده هست . ماجرا از این قرار بوده می باشد که این توییت قرار بوده از یک کامپیوتر شخصی منتشر شود و تا هیچ تبلیغی برای هیچ تلفن همراه نباشد اما به عامل مشکل ها وب این توییت به تیتر توییتی از تلفن همراه iPhone منتشر شده است و این پیام شادباش سال تازه لبه های زیادی را برای کمپانی هواوی صورت داده هست .
ولی بایستی به این مورد هم اشاره کنیم که قوانین سخت گیرانه دولت چین هم مزید بر علت گردیده میباشد

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۵۲:۰۹ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

واکنش شدید هواوی نسبت به گاف جنجالی اخیر ؛ جریمه سنگین برای کارکنان خاطی

اخبارواکنش
شدید هواوی نسبت به گاف جنجالی اخیر ؛ جریمه سنگین برای کارکنان خاطی توسطآرمین
ثنایی سرشتمنتشر شده در ۱۲:۳۰ ۱۵-۱۰-۱۳۹۷

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


کالاسودا- به تازگی یک گاف جنجالی در حساب توییتر هواوی صورت بخشید که منجر شد تا این کمپانی عکس العمل شدیدی نشان دهد و جرایم سنگینی برای کارمندان خود در حیث بگیرد .

هواوی
و گاف جنجالی اخیر آیا شما از قصه توییت پایان کمپانی هواوی در مورد سال جدید میلادی خبر دارید؟ توییتی که در پایان آن شاهد تیتر « ارسال گردیده از گوشی iPhone » بودیم!! این حادثه سهوی یا این که عمدی به طور تاثیر بدی روی مارک هواوی گذارده می باشد . در حالی که گاف های کمپانی های مختلف آن گاه از تعدادی روز به طور بی نقص فراموش می شود و آنان تمام ردهای به جا باقی مانده را از در میان می برند ، به نظر می برسد که این در قضیه گاف اخیر هواوی صدق نمی کند و هنوز که هنوزه حرف از گاف گرانقدر اخیر آن می شود .گاف
جنجالی اخیر
معضلات
اخیر هواوی در آمریکا این مورد به دلیل مشکل ها اخیر ایالات متحده و چین بخش اعظم از پیش پر رنگ گردیده می‌باشد . از مشکل‌ها اخیر چین و آمریکا می توانیم به دستگیر یکی از مدیران هواوی در کانادا ، بایکوت تولیدها و توزیع کننده های تولیدات هواوی از ایالات متحده اشاره کنیم . در مورد گاف اخیر هواوی هم می بایست اشاره کنیم که این شرکت در غایت تصمیم گرفت تا کارمندان خاطی خود را جریمه کند . جریمه درنظر گرفته شده برای این پرسنل حدود 700 دلار بوده می‌باشد . این قضیه را رویتر به چهره قانونی اعلام کرده می باشد .

جریمه
پرسنل خاطی این توییت منتشر گردیده سبب شد تا برند هواوی با معضلات عدیده ای مواجه شود و یک نمره منفی برای این شرکت باشد . اکنون به نظر می برسد که پرسنل خاطی علاوه بر جریمه با کاهش حقوق نیز مواجه گردیده هست و قرار شده تا دستمزد آنها تا 12 ماه فارغ از تغییر‌و تحول باقی بماند و ارتقا نداشته باشد . هواوی اعلام کرده که این جریمه به مراد خدشه دار کردند مارک هواوی بوده است .

روایت
این گاف جنجالی ممکن است جالب ترین نکته شرح هم اکنون داستان بوده هست که به وسیله خبرگزاری رویتر منتشر گردیده هست . ماجرا از این قرار بوده می باشد که این توییت قرار بوده از یک کامپیوتر شخصی منتشر شود و تا هیچ تبلیغی برای هیچ تلفن همراه نباشد اما به عامل مشکل ها وب این توییت به تیتر توییتی از تلفن همراه iPhone منتشر شده است و این پیام شادباش سال تازه لبه های زیادی را برای کمپانی هواوی صورت داده هست .
ولی بایستی به این مورد هم اشاره کنیم که قوانین سخت گیرانه دولت چین هم مزید بر علت گردیده میباشد

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۵۱:۰۵ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)