مرجع اخبار رسمی مرجع اخبار رسمی .

مرجع اخبار رسمی

آخرین روند رسیدگی به برخی پرونده های مهم قضایی

آخرین روند رسیدگی به برخی پرونده های مهم قضایی
اخبار اجتماعی پایشگر- دادستان عمومی و انقلاب تهران آخرین روند رسیدگی به برخی پرونده های مهم قضایی را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر، عباس جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران در تماس با برنامه رادیویی پارک شهر آخرین روند رسیدگی به برخی پرونده های مهم قضایی را تشریح کرد.

وی درخصوص توسعه قضایی پس از انقلاب گفت: در برابر توسعه سیاسی که در برخی دولت‌ها مطرح شد توسعه قضایی یعنی استفاده بیشتری از قانون اساسی.

قانون اساسی وظایف بزرگی مثل احقاق حقوق عامه برای ما در نظر گرفته است و البته باید بگوییم که در برخی موارد نتوانسته‌ایم توسعه قضایی را به طور کامل اجرا کنیم. و باید بدانیم این توسعه قضایی به نفع مردم است.

وی ادامه داد: در بحث حقوق عامه آیین نامه‌اش تصویب شده است و منتظر ابلاغ رئیس قوه قضاییه است یا در بحث نظارت ما اقدامات خوبی انجام داده‌ایم و در دوره جدید ریاست قوه قضاییه به مسئله نظارت توجه بسیاری شده است.

جعفری دولت آبادی گفت: سازمان بازرسی، دیوان عدالت اداریف دیوان عالی کشور همه و همه به دنبال افزایش نظارت برای حفظ حقوق مردم هستند.

دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: ما وقتی می‌گویم توسعه قضایی باید به سراغ افزایش استفاده مردم از قانون و بهره‌مندی مردم از همه امکانات قانون برویم.

وی درخصوص آیین نامه حقوق عامه گفت: حقوق عامه به این معناست که در مواردی که برای افراد زیادی نقض قانون رخ می‌دهد مثلا یک کارخانه‌ای که دارد نقض حقوق مردم زیادی را انجام می‌دهد یا مثلا کوه خواری یا زمین خواری که در یان لایحه جدید دادستان ها به عنوان مدعی العموم مسئولیت پیدا کرده اند و این آیین نامه آمده است برخی مواردی را احصا کرده و براساس آن برای مدعی العموم وظایفی در نظر گرفته است.

جعفری دولت آبادی درخصوص پرونده لواسان و اتفاق اخیری که در آن دو سگ در آن حوزه اتفاق تلخی را رقم زدند گفت: من بررسی کردم و شمخص شد این خبر قدیمی است و طبق قانون دارد رسیدگی می‌شود.

وی افزود: البته من به مدیران رسانه‌ای یک نکته‌ای گفتم و گفتم مطبوعات آدرس غلط ندهند و نگویند فساد در لواسان چون فساد در جایی دیگر است نه در لواسان و نباید از منافذ دیگر که موجب فساد می‌شود غفلت کنید.

وی گفت: من نمی‌گویم از موضوع لواسان غافل شویم. اما باید موضوعات با هم تفکیک شود. عده‌ای در تهران هم سگ گردانی می‌کنند ولی یادمان باشد که مالک سگ باید در نگهداری سگ دقت کند.

قانون در بحث سگ می‌گوید اگر سگ حمله کند و صاحبش مراقبت نکرده باشد باید دیه پرداخت کند ولی بدانیم که مزاحمت و عدم مراقبت دو چیز متفاوت است در خصوص عدم مراقبت نتیجه اش پرداخت دیه است.

وی درباره احمد عراقچی و نتیجه رسیدگی گفت: شعبه ویژه نقص‌هایی از پرونده عراقچی گرفته است و بعد از رفع نقص دوباره به دادگاه می‌رود.

دادستان تهران درخصوص ضبط سکه های سلطان سکه گفت: در هنگام دستگیری این فرد سکه‌ای نداشت بلکه به دلیل کاری که می‌کرد به سلطان سکه مشهور شد اما اموال خوبی از وی شناسایی شد و اموالش هم در اختیار ما است و در حال شناسایی باقی اموال هم هستیم.

جعفری دولت آباید درخصوص اخبار مربوط به قتل خاوری و سایر اقدامات در این پرونده گفت: ایشان محکوم شده است اما هنوز نتوانسته‌ایم ایشان را برگردانیم و آن خبر فوتش هم برای ما احراز نشد اما همچنان دنبال برگرداندن وی هستیم.

وی درخصوص محمدرضا خاتمی و اظهاراتش گفت: اول این موضوع را بگوییم که ما امروز در شرایط بسیار مهمی قرار داریم و امریکا با تشکیل کنفرانس ورشو و سایر اقداماتش دنبال آسیب زدن به ملت ایران است و ما در آستانه چهلمین سال انقلاب هستیم و باید مردمی که در یان چهل سال سختی تحمل کرده اند باید در صحنه بمانند.

دادستان تهران گفت: رسانه‌ها برای سه امر مهم متمرکز شوند اولا امیدوار کردن مردم به آینده انقلاب و نباید اخبار و شایعاتی مطرح شود که آنها را مأیوس کنند وقتی ده سال بعد از سال ۸۸ می‌گویید تقلب شده است آن هم بدون هیچ شتوانه‌ای چرا چنین اخبار غلطی منتشر می‌شود.چرا می‌گویند شکنجه رخ داده است در حالی که اتفاقی نیافتاده است.

جعفری دولت آبادی گفت: دومین اقدام این است که کار آمدی نظام اسلامی باید از سوی رسانه‌ها به مردم اعلام شود و اقدام سوم اعتماد مردم به مسئولین نظام است و نباید کاری کنیم این اعتماد سلب شود.

وی گفت: در خصوص خاتمی ایشان آمدند و مواردی را به دورغ گفتند و ما منتظریم تا نتیجه بررسی دادگاه مشخص شود و اخیرا هم یکی از مشاوران دولتی را تعقیب کردیم.

دادستان تهران گفت: البته یادتان باشد که انتقاد آزاد است اما تخریب و توهین و شکستن مرزهای اعتماد مردم به مسئولین است که اینها به ما ضربه می‌زنند و جرم است.

وی گفت: دیروز دیدید که یک نفر به دادسرا احضار شد اما قبل از آنکه پایش به دادسرا برسد گفتند که به اوین منتقل شده است رسانه‌ها باید از این رفتار دست بکشند و این اقدامات را نکنند و آدرس غلط به مردم ندهند و امیدواریم مطبوعات ما هوشیار باشند.

جعفری دولت آبادی درخصوص ممنوع الخروجی رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: مطبوعات وقتی می‌خواهند خبرهای قضایی منتشر کنند باید از مرجع قضایی پیگیری صحت آن را داشته باشند ما بسیاری پرونده در روز رسیدگی می‌کنیم اما آیا مکلفیم که همه را اطلاع رسانی کنیم؟

ما در جلسه قبل گفتیم که درخصوص خصوصی سازی ما ورود کرده‌ایم و اصل واگذاری ها در حال بررسی هستیم.اصل پرونده واگذاری ها در همه حوزه ها در حال بررسی است اما در سایر موارد باید بررسی شود که چه اقدامی شده است.

وی درباره شهرام جزایری گفت: ایشان بعد از آزادی از زندان وارد فضای تجرات شد و بررسی ها نشان داد که ایشان مهر خروج هم در پاسپورتش خورده بود و طراحی شده بود که از مرز خارج شود اما با هوشیاری مأموران دستگیر شد ایشان یک سری پرونده مفتوح داشت اما بعد از دستگیری اش این پرونده ها به جریان افتاد.

مرجع اخبار رسمی

وی درباره بازداشت مرضیه هاشمی و بازداشتش گفت: آمریکایی ها رفتار دوگانه‌ای دارند و با یک زن مسلمان بدرفتاری کردند این تبعیض چگونه توجیه می‌شود؟ از این حیث که آمریکا خودش ناقض حقوق بشر است شکی در آن نیست اگر ایشان شاهد بوده است که نباید بازداشت می‌شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۴:۳۲ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

مبارزه با فرار مالیاتی در کنار حمایت از تولید و اشتغال

پایشگر- رییس سازمان مالیاتی گفت: در سال جاری به دنبال کاهش مالیات عملکرد تولید از ۲۵ درصد به ۲۰ درصد هستیم که مجلس و نهاد ریاست جمهوری نیز موافقت کلی خود را با این موضوع اعلام کرده اند.
به گزارش پایشگر به نقل از تسنیم، سید کامل تقوی نژاد در نشست خبری که صبح امروز در سازمان مالیاتی برگزار شد با بیان اینکه، در سال ۹۷ به دنبال اعتماد آفرینی هستیم که این امر منجر به حفظ حقوق مودیان خواهد شد.

وی گفت: در این بین مبارزه با فرار مالیاتی در کنار حمایت از تولید و اشتغال در دستور کار سازمان قرار دارد.

رییس سازمان مالیاتی تاکید کرد، در سال جاری به دنبال کاهش مالیات عملکرد تولید از ۲۵ درصد به ۲۰ درصد هستیم.

به گفته تقوی نژاد، مجلس و نهاد ریاست جمهوری نیز موافقت کلی خود را با این موضوع اعلام کرده اند.

*اخذ مالیات از خریداران ۲۵ سکه به بالا

معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه اطلاعات مربوط به ۵۰ خریدار اول سکه از بانک مرکزی دریافت شد،گفت: بر اساس پیشنهاد ما به شورای هماهنگی اقتصاد خریداران تا ۲۵ سکه معاف از مالیات و خریداران بیش از ۱۰۰۰ سکه باید تا ۳۵ درصد مالیات بپردازند.

وی افزود، در خصوص واردکنندگان خودرو عملیات ماده ۱۸۱ قانون مالیاتهای مستقیم اجرا میشود. براین اساس تنها برای یک واردکننده ۸۳۰ میلیارد برگ تشخیص مالیات صادر شده است.

تقوی نژاد ادامه داد، واردکنندگان خودرو اجازه دارند اظهارنامه خود را در تیر ۹۸ ارایه کنند و وصول مالیات آنها به سال ۹۹ موکول میشد اما تصمیم گرفتیم از ظرفیت ماده ۱۶۳ قانون مالیاتهای مستقیم استفاده کنیم. به این ترتیب با مکاتبه انجام شده به دنبال اخذ مالیات علی الحساب هستیم.

تقوی‌نژاد با بیان اینکه در سال گذشته تاکنون ۲۲ هزار میلیارد تومان از محل فرار مالیاتی برگ تشخیص صادر شده است گفت: تمرکز روی مالیات ستانی از صاحبان اصلی کارت‌های بازرگانی یک مصرف در دستور کار قرار گرفته به عنان مثال مشخص شد یک سبزی‌فروش با ۳ میلیون تومان شناسنامه خود را د راختیار افرداد سودجو قرارداده و ۱۲ میلیارد تومان بدهی مالیاتی برای این شخص صادر شده است همچنین به همین روش از یک فرد لحاف‌دوز استفاده شده و ۳۰ میلیارد تومان برگ تشخیص مالیاتی صادر شده است.

وی با اشاره به اطلاعات اندک تجاری کارت‌های بازرگانی گفت: از همین محل در یکی از استانهای کشور ۳ هزار میلیارد تومان برگ تشخیص مالیاتی صادر شده است.

تقوی‌نژاد افزود: با بررسی‌ تراکنش مالیات یک فرد که ۸۸۰ میلیارد تومان نگردش مالی داشته ۲۲۰ میلیارد برگ تشخیص مالیاتی صادر شده است.

رئیس سازمان مالیاتی با بیان اینکه از ابتدای وصول مالیات ارزش افزوده ۲۶۲ هزار میلیارد تومان مالیات اخذ شده است گفت: از این رقم ۸۹ هزار میلیارد تومان عوارض به حساب شهرداریها و دهیاریها واریز شده است.

وی افزود: ۷۰ درصد شهرداریهای کشور ۸۰ درصد از درآمدهایه خود را از محل مالیات و عوارض تامین می‌کنند. همچنین ۱۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد تمان در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفته است و از ابتدای سالجاری تاکنون ۲۲۰۰ میلیارد تومان از محل عوارض صرف تحول سلامت تخصیص پیدا کرده است.

معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه در پنج ماهه ابتدای سالجاری ۳۶ هزار ۶۰۰ میلیارد تومان مالیات اخذ شده است ۸۵۰۰ میلیارد عوارض به حساب شهرداریها واریز شده است و این نشان می‌دهد عملکرد سازمان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد رشد داشته است.

تقوی‌نژاد با بیان اینکه در سال ۹۶ درآمدهای مالیاتی ۹۹ هزار میلیارد بوده که ۹۷ درصد آن محقق شده گفت: سهم مالیات ۱۵ درصد و سهم عوارض ۲۰ درصد رشد داشته است.

وی افزود:‌ در برنامه ششم توسعه مقرر شده علاوه بر شهرداریها و وزارت بهداشت ۲۷ صدم درصد از محل مالیات اخذ شده برای وزارت ورزش برای توسعه ورزش همکاری قرار گیرد.

معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه در خرداد و تیر سالجاری ۴ میلیون و ۸۶۳ اظهارنامه الکترونیکی در سازمان دریافت شده است گفت: در این سال صددرصد اظهارنامه‌ها به صورت الکترونیکی دریافت شده است.

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری تحلیلی

وی افزود: در تیرماه ۷۰۵ هزار اظهارنامه از اشخاص حقیقی وصول شده که ۲۷۸ هزار اظهارنامه مربوط به اشخاص حقوقی و ۴۲۶ هزار متعلق به سازمان املاک تجاری دریافت شده است.

تقوی‌نژاد با بیان اینکه در سال ۹۷ وصول مالیاتهای معوق در دستور کار قرار گرفته گفت: مقرر شده کلیه پرونده‌های مربوط به سال ۹۵ و ماقبل در سال ۹۷ تعیین تکلیف شود.

وی ادامه داد: ۸۵ درصد از درآمدهای ناشی از مالیات ارزش افزوده از طریق خودابرازی و توافق طرفین صورت گرفته است به همین دلیل علت مخالفت با مالیات ارزش افزوده فرار از شفافیت و مشخص شدن طرفین معاملات است.

وی با بیان اینکه چه قشری موظف به استفاده از دستگاه‌های پُز نیست گفت: پایانه‌های پرداخت یک ابزار دقیق برای شناسایی مالیات است ما در سازمان مالیاتی به دنبال اجرای طرح انبوه مکانیزه فروش هستیم و تاکنون ۴۵۰ هزار نفر در پی فراخوانهای انجام شده در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند.

رئیس سازمان مالیاتی با بیان اینکه سازمان مالیاتی مجوز بررسی تراکنش‌های بالای ۵ میلیارد را دارد گفت: بر همین اساس ۶۰۰۵ تراکنش مشکوک رسیدگی شده و ۱۲ هزارمیلیارد درآمد مالیاتی شناسایی شده است همچنین ۷۰ میلیون رکورد تراکنش مشکوک مالی در اختیار قرار گرفته تا توسط سازمان مالیاتی بررسی شود.

وی افزود: در حال حاضر ۴ هزار مورد مشکوک به فرار مالیاتی شناسایی شده است که هزار مورد آن حاصل اقدام مشترک با دستگاه‌‌های اطلاعاتی بوده است.

تقوی‌نژاد ادامه داد: در سه ماهه نخست امسال ۲۳ عملیات اجرایی از سوی سازمان مالیاتی انجام شده است به طور مثال در محله‌های اطراف بازار تهران منازل مسکونی کشف شده‌اند که ۲۴ مورد شرکتهای که فعالیتهای گسترده مالی داشته‌اند شناسایی شدند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۰۷:۲۶ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

کاهش نرخ ارز به دامنه ۱۲ هزار تومان

پایشگر- با وجود کاهش نرخ ارز به دامنه ۱۲ هزار تومان و درج آن روی تابلو صرافی‌ها و پیش‌بینی رسانه‌ها از روند نزولی قیمت‌ها، اغلب صرافی‌ها ارز نمی‌فروشند و دلالان تمایل بیشتری به خرید و فروش ارز در این نرخ‌ها دارند.

به گزارش پایشگر به نقل از فارس، کاهش قیمت‌ها در بازار ارز در روزهای گذشته بسیار قابل ملاحظه بوده است به طوری که قیمت از نقطه ۱۹ هزار تومان به دامنه ۱۲ هزار تومان رسیده است.

پایگاه خبری تحلیلی

مرجع اخبار رسمی

اما این کاهش قیمت‌ها در بخش عرضه چندان محسوس نیست. مشاهدات میدانی ما از بازار نشان می‌دهد در شرایطی که شیب قیمت‌ها نزولی است، اغلب صرافی‌ها فروشنده ارز نیستند.

در واقع می‌توان مجموع صرافی‌ها را به ۴ دسته تقسیم کرد. دسته اول صرافی‌هایی که فروشنده و خریدار ارز نیستند و حتی به ندرت کار حواله ارز را انجام می‌دهند. دسته دوم صرافی‌هایی که فقط ارز می‌خرند اما فروش ندارند و حواله ارز هم انجام نمی‌دهند. دسته سوم صرافی‌هایی هستند که فقط حواله ارز می‌کنند و خرید و فروش ارز ندارند و دسته چهارم که تعداد آنها کمتر از تعداد انگشتان یک دست است، هم خریدار و هم فروشنده ارز هستند و برای متقاضیان حواله هم انجام می‌دهند.

به عبارت دیگر، اسکناس ارز مثل گذشته چندان در بازار یافت نمی‌شود اما قیمت ارز روی تابلوی صرافی‌ها ۱۲۷۰۰ تومان بود و دلالان هم در همین حدود قیمتی پیشنهاد معامله می‌کردند.

اینکه چگونه نرخ ارز تا این میزان کاهش می‌یابد اما صرافی‌ها عرضه چندانی در بازار ندارند، سوالی است که پاسخ آن هنوز نامشخص است.

بر اساس این گزارش، علیرغم اینکه جوسازی رسانه‌ای مفصلی درباره تاثیر تصویب لایحه CFT از لوایح مورد درخواست FATF روی کاهش قیمت ارز انجام شده بود، تصویب این لایحه تاثیر قابل ملاحظه‌ای در بازار نداشت و قیمت ارز پس از نوسان اندکی در آخر معاملات امروز و در بازار واقعی تفاوت قابل ملاحظه‌ای با قیمت دیروز ارز نداشت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۳:۲۶ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

ناصر آقایی زنگ افتتاح «مصاحبه » را به صدا در می آورد

اخبار فرهنگی هنری پایشگر-ناصر آقایی زنگ افتتاح نمایش «مصاحبه » را در تالار ناصر خسرو می نوازد.
 

ناصر آقایی زنگ افتتاح «مصاحبه » را به صدا در می آورد
اخبار فرهنگی هنری پایشگر-ناصر آقایی زنگ افتتاح نمایش «مصاحبه » را در تالار ناصر خسرو می نوازد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر ،نمایش «مصاحبه »، زنگ آغاز اجرای  این اثر توسط ناصر آقایی نواخته می شود.این نمایش  که توسط  سید محمد رضا فهمیزی تهیه و کارگردانی شده ،از امروز یکشنبه (۱۶ در ماه)در تالار ناصرخسرو به روی صحنه می رود.

در این نمایش عباس ستارزاده ،اشکان نجاتی ، فرحناز اصغری سرابی و نیکا خسرو آبادی نقش آفرینی می کنند و سید مصطفی رضیی مترجم ،مشاور کارگردان: فرحناز اصغری سرابی،دستیارکارگردان:پروانه شامخی،طراح پوستر و بروشور:ماهناز رجبی، مشاور رسانه ای: اکرم محمدی و افشین فکوری مجری طرح و تبلیغات ،هستند. زهرا عادلخانی طراح گریم و فاطمه قدرتی و محمد طاها میرزایی مجریان گریم این نمایش هستند.مرجع اخبار رسمی

 

در خلاصه داستان این نمایش آمده:خبرنگار جوانی به مصاحبه یکی از بزرگان ادبیات دنیا که سال ها پیش برنده جایزه نوبل هم شده می رود اما به مرور متوجه می شود که …

علاقه مندان می توانند بلیت اجرای افتتاحیه این نمایش را که ساعت ۱۹:۳۰ اجرا می شود را با ۵۰ درصد تخفیف از سایت تیوال خریداری کنند.

 

 

 
 
 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۵۹:۱۹ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

نرخ پهنای باند اینترنت گران نمی شود

نرخ پهنای باند اینترنت گران نمی شود
اخبار اقتصادی پایشگر- مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: در سال ۹۸، نرخ ارائه پهنای باند اینترنت به اپراتورهای ارتباطی افزایش نخواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر، صادق عباسی شاهکوه با بیان اینکه بنا نداریم در سال ۹۸ نرخ پهنای باند اینترنت را افزایش دهیم، اظهار داشت: برای کاهش قیمت تعرفه پهنای باندی که به اپراتورهای ارتباطی فروخته می شود هنوز برنامه مشخصی در دست نیست.

وی افزود: برای کاهش تعرفه ها باید میزان درآمد و هزینه ها را ارزیابی کرده و پس از آن در مورد کاهش قیمت تصمیم گیری کنیم اما آنچه مسلم است روال چند سال اخیر در زمینه هزینه تعرفه پهنای باند به سمت کاهش قیمت بوده است.

عباسی شاهکوه با اشاره به اینکه در لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۸، هزینه و درآمد مربوط به شرکت ارتباطات زیرساخت در کلیات بودجه آمده است، ادامه داد: موضوع قیمت گذاری خدمات با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است. در لایحه بودجه ۹۸، سهم دولت از پهنای باند به صورت مجزا مشخص نشده و تنها درآمد و هزینه کل شرکت و سود سهام دولت برآورد می شود.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به اینکه نرخ پهنای باند در سال ۹۶، کاهش ۲۵ درصدی داشته است، افزود: از اول آذر سال ۹۶ قیمت پهنای باند داخلی و نیز هزینه انتقال حدود ۲۵ درصد کاهش پیدا کرد. از سوی دیگر در سال ۹۷ نیز در شهریور ماه با اصلاح مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات بر مبنای محاسبه پیک ترافیک اینترنت، شاهد کاهش ۱۸ درصدی هزینه اپراتورها بودیم. در این مصوبه پیش از این مصرف پهنای باند برای هر پیک ترافیک در هر شهر محاسبه می شد اما پس از آن برای کمک به تمرکز زدایی، مصرف پهنای باند به صورت یکجا محاسبه شد. از این حیث این مصوبه کاهش هزینه را برای اپراتورها به همراه داشت.

وی یادآور شد: برای سال آینده نیز پس از گذشت چند ماه اول سال و متناسب با وضعیت درآمدی، اصلاحاتی روی نرخ پهنای باند خواهیم داشت و هرچه اپراتورها از شبکه زیرساخت ارتباطی کشور بیشتر استفاده کنند، طبیعتاً کاهش تعرفه را در زمینه پهنای باند خواهیم داشت.

عباسی شاهکوه گفت: برای سال ۹۸، پیش بینی لایحه بودجه برای شرکت ارتباطات زیرساخت حدود ۲۵۰۰ میلیارد تومان است.

مرجع اخبار رسمی

به گفته مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، تعرفه پهنای باند مختص به اپراتورهای ارتباطی است و در زمانی که این تعرفه کاهش پیدا کند اپراتورها نیز می توانند قیمت نهایی مصرف کننده را در همین حد کاهش دهند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۰۳:۳۲ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

یک مذاکره از محمدرضا داورزنی

یک مذاکره از محمدرضا داورزنی، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوان ها منجر شد تا این زمزمه راه و روش بیفتد که کشتی پهلوانی دوباره به تحت گروه ورزش زورخانه‌ای برمی‌گردد . خبری که واکنش‌های متعددی را در پی داشته و اکنون به انواع گوناگونی این خبر محاسبه می‌گردد . بخش اعظمی معتقد هستند که الان نباید در رابطه رجوع کشتی پهلوانی به ورزش زورخانه‌ای تصمیم‌گیری شود . بایستی همه در انتظار بمانند تا رییس تعیین شود و آنگاه رییس فدراسیون کشتی درباره آن تصمیم‌گیری کند .
هر چند که یک سوال مدت‌های زیادی هست در ذهن علاقه‌مندان به ورزش وجود داشته که ورود کشتی پهلوانی به تحت تیم فدراسیون کشتی چه سودی برای این فن داشت؟

مرجع اخبار رسمی
یکی از مهمترین انتقادات به کارایی پیامبر خادم در فدراسیون کشتی این بود که بی‌جهت این فدراسیون را نامرتب کرده بود . فرستاده خادم بیش از ۱۰ حرفه جدید را تحت نظر فدراسیون کشتی سازمان می کرد در حالی‌که هیچوقت دلیل مشخصی نیز برای آن وجود نداشت و همین سبب ساز شد تا هزینه‌های متعددی صرف رسیدگی به این رشته‌ها شود . از کشتی پهلوانی گرفته تا ساحلی، کلاسیک، کشتی سنتی (ترکمن گورش، آلیش و با کمربند) گراپلینگ و تعدادی رشته دیگر همه ذیل لحاظ فدراسیون کشتی در این سالیان عمل می‌کردند .

 

رشته‌هایی که هزینه‌های سنگینی را به خویش اختصاص دادند و همیشه این سوال را به وجود آوردند که چرا بایستی فدراسیون کشتی همانند یک پدرخوانده سرپرستی هر ورزشی که روی زمین باقیمانده بود را برعهده بگیرد؟ این مهمترین اختلال زمان مدیریت پیامبر خادم در دوران حضورش در فدراسیون کشتی بود .
با این‌حال مدام این جوابیه از سوی فدراسیون رسول خادم منتشر میشد که اتحادیه جهانی خواستار این مسئله میباشد البته حال حاضر کسی است که سوال نماید در یک سال اخیر که گراپلینگ به تحت تیم فدراسیون ورزش‌های رزمی الحاق شده، اتحادیه جهانی تا‌کنون این سوال را پرسیده که چرا این رشته از ذیل مجموعه فدراسیون کشتی بیرون شده است؟


حال نوبت به کشتی پهلوانی رسیده که به جای قبلی خویش برگردد؛ به فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی . در دوره رئیس فرهاد طلوع‌کیان در فدراسیون زورخانه‌ای وی تفاهمنامه‌ای را با نبی خادم امضا کرد که مسابقات کشتی پهلوانی با همکاری فدراسیون کشتی برگزار شود .
کاری جدید و نو که سپس از سالیان بیحرکتی در کشتی پهلوانی مسیر جدیدی را پیش روی این رشته قرار می‌داد که اتفاقا برنامه‌های خیر نیز در سال‌های اخیر اجرا شد اما بعد از جدایی طلوع‌کیان از فدراسیون زورخانه‌ای و ورود مدیر جدید، جوهری بارها به‌عنوان رییس فدراسیون ادعای رجوع کشتی پهلوانی به ورزش زورخانه‌ای را مطرح کرد ولی هرگز نیز پاسخ این سوال را نداد که ورزش زورخانه‌ای در بقیه رشته‌هایش چه کرده که اکنون به دنبال بازگرداندن کشتی پهلوانی است؟ بسیاری از برنامه‌ها در روزنگار این فدراسیون بلاتکلیف می باشند اما آنان دعوای کشتی پهلوانی را دارند!


برچسب: مرجع اخبار رسمی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۰:۵۵ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

ایرلاین های تازه فعالیت طعمه‌های خیر و خوبی هستند


ایرلاین
های تازه فعالیت طعمه‌های خیر و خوبی هستند
هنگامی که به دنبال بلیط لحظه آخرین می‌گردید، خویش را به نظیر یک شکارچی در نظر بگیرید که به دنبال یک طعمه چرب و خوشمزه می‌باشید . یک عدد از بهترین طعمه‌ها، ایرلاین های جدید عمل و ایرلاین های اندک طرفدار میباشند . این تکنیک در زمینه سرویس‌های اتوبوسرانی نیز به خیر پاسخ میدهد در درحال حاضر حاضر می‌توان آن را برای به دست آوردن بلیط ارزان هواپیما به کار موفقیت .

اولین نکته‌ای که ایرلاین های جدید عمل مشغول آن هستند، به دنبال موجه نشان دادن خویش و جذب مشتری هستند . این یعنی علاوه بر این‌که ارزش کمتری پیشنهاد می‌دهند، غایت تلاش خویش را به فعالیت می گیرند که خدمات عالی و با کیفیت ارائه دهند . اما مواظب یک تله خیلی خطرناک نیز باشید! گاهی ایرلاین های کم طرفدار، به یاد سرویس ها ضعیف خود پر اسم و رسم گردیده اند و به همین ادله به دست آوردن بلیط لحظه آخرین نباید شما را بدون چاره کند که یکسری ساعت در یک پرواز بی کیفیت تحمل کنید .

مرجع اخبار رسمی

لیست تمام ایرلاین ها و امتیاز هر کدام از طرف مشتریان را میتونید در سایت چارترآی آر ملاحظه کنید .

زمانبندی
مطلوب برای مسافرت
این راهکاری می باشد که همیشه برای کاهش هزینه سفر و پرواز به فعالیت گرفته میگردد و پاسخ دادن آن قطعی است . زمانی که به دنبال بلیط لحظه نهایی هواپیما می‌گردیم، بایستی وقتی برای خرید بلیط اقدام کنیم که مسافر کافی پیدا نشود . این‌که ما در نقطع ی عطف تعطیلات دنبال بلیط چارتر مشهد یا این که بلیط لحظه پایانی کیش باشیم، مطمئناً یک غلط بزرگ هست و چه بسا باعث می‌شود که از برنامه حیاتی مهاجرت خود نیز عقب بمانیم .

پیدا کردن بلیط ارزان نیازمند تهیه کردن برنامه هجرت با توجه به شرایط سفر سایر افراد می باشد . در واقع ما بایستی طوری برنامه‌ریزی کنیم که سایر افراد در شرایط هجرت نباشند . مثلاً هنگامی را انتخاب کنیم که طیف بیشتر جامعه در حال برگشت از مهاجرت خود باشد . یا چه بسا میتوانیم روزهایی از هفته را تعیین کنیم که این مشغله افراد دیگر بخش اعظم بوده و تمایل چندانی به سفر ندارند . این موضوع در کاغذ چارتر مشهد تهران به وضوح مشهود می‌باشد .

تصویب
اسم برای قرعه شانس!
معمولاً این راه در ایران چندان پاسخ نمی‌دهد و اکثر به شما بستگی دارااست . روال فعالیت در این روش به این صورت میباشد که شما به سراغ اینترنت سایت‌ها و آژانس‌های فروش بلیط هواپیما می روید از آن ها می‌خواهید که شما را در لیست درخواست کنندگان بلیط لحظه آخری و بلیط ارزان هواپیما قرار دهد . این مسئله باعث می گردد که در رخ به وجود داخل شدن فرصت، شانس کافی برای شما هم وجود داشته باشد و قابلیت استفاده از این آیتم را داشته باشید .

تنها به حافظه داشته باشید که این رویه اطمینان چندانی از انجام پرواز به شما نمی‌دهد و عمده یک قرعه اقبال می‌باشد . می بایست اعتراف کنیم که اینترنت سایت‌ها و شرکت‌ها نهایت عملکرد خویش را مینمایند که بلیط ها را با بها موضوع نظر بفروشند و در‌صورتی‌که شما اقبال بیاورید که بضاعت فروش بلیت خویش را نداشته باشند، در این فیس با شما تماس می‌گیرند و شما هم می توانید از آن به کارگیری نمایید .

 


برچسب: مرجع اخبار رسمی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۲:۴۷ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

عناوین خبر ها

نشست
رای اعتماد وزیر پیشنهادی بهداشت 15 بهمن برگزار می شود | ایرنا - دو ساعت پیش وظیفه
سازمان مدیریت بحران، یکپارچگی در اعمال رئیس انتخاب شد | ایرنا - دو ساعت پیش کشور ایران
بر اساس دکترین دفاعی خود عزم ای برای افزایش برد موشکها ندارد | ایرنا - دو ساعت پیش متهم
به جرم سیاسی می تواند وکیلی انتخابی داشته باشد | ایرنا - دو ساعت پیش دبیرکل
موتلفه اسلامی درگذشت | ایرنا - دو ساعت پیش وزیر
کشور: «محمدنبی حبیبی» از پیشروان ملازمت و همگامی با نهضت امام راحل بود | ایسنا - دو ساعت پیش نامه‌ای
برای استخدام جوانان ستاد حسن شیخ به وزارتخانه‌ها ارسال گردیده می‌باشد | خبرگزاری فارس - دو ساعت پیش کشاورزی
خوزستان در سیلاب‌ بی تدبیری دولت نابود شد | خبرگزاری فارس - دو ساعت پیش پیش‌بینی
مدیریت رژیم صهیونیستی از یورش ایران به اسرائیل | ایسنا - دو ساعت پیش یاداوری
73 نفر از نمایندگان به مدیر جمهور برای دوری از تعطیلی شرکت‌های قطعه‌ساز | خبرگزاری فارس - دو ساعت پیش محمدرضا
باهنر درگذشت دبیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت بیان کرد | خبرگزاری عجم - دو ساعت پیش پیام
حزب توسعه و گسترش و عدالت برای درگذشت حبیبی | تابناک - دو ساعت پیش تذکرات
کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی میهن | ایسنا - دو ساعت پیش یادآوری
«ذوالنوری» به رئیس‌جمهور درباره مشکلات معیشتی مردمان | ایسنا - دو ساعت پیش وثیقه
تعیین شده برای متهمان خزانه سرمایه به 10 میلیارد تومان ارتقا یافت | ایسنا - دو ساعت پیش یادآوری
کاتب به وزیر کشاورزی در خصوص بها گوشت | ایسنا - دو ساعت پیش تذکر«حاجی‌دلیگانی»
درمورد عدم ورود دیوان محاسبات به موضوع حقوق‌های نجومی در تفریغ بودجه | ایسنا - دو ساعت پیش عکس
| ارزیابی خیره کننده مدل احمدی نژادی از باخت کشور‌ایران مقابل ژاپن: باخت به یاد ولایت مداری بی‌موقع بود! | خبر آنلاین - دو ساعت پیش ترقی:
حبیبی در قضاوت نسبت به معارضان و رقبا انصاف داشت | خبر آنلاین - دو ساعت پیش عکس
| نماز جهانگیری در بقعه حضرت رقیه(س) | خبر آنلاین - دو ساعت پیش تهیه و تنظیم
طرح «ابطال قراردادهای غیر قانونی خصوصی‌سازی» در مجلس | خبرگزاری عجم - دو ساعت پیش اختصاص
۲۰۰۰میلیارد تومان به کمیته یاری و بهزیستی | واحد مرکزی خبر - دو ساعت پیش دوشنبه؛
چک رای اعتماد به وزیر پیشنهادی بهداشت | واحد مرکزی خبر - دو ساعت پیش پرورش
و بالندگی دانشگاه‌های مرزو بوم پس از انقلاب شکوهمند اسلامی/ روش وزارت علوم؛ کم‌کردن فاصله مراکز علمی با جامعه و بویژه صنعت | پایگاه اطلاع رسانی دولت - دو ساعت پیش اطلاعیه
شماره دو : اصلاحات و اضافات ششمی امتحانات مشترک فراگیر اداره حفاظت محیط زیست | مقر اطلاع رسانی دولت - دو ساعت پیش هجرت
مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست به بام کشور ایران | پایگاه اطلاع رسانی دولت - دو ساعت پیش تشکیل
کمیته ضد فیلترینگ توسط دولت | نواندیش - دو ساعت پیش ستاد
دیه مرز و بوم از پرداخت مالیات معاف شود | ایسنا - دو ساعت پیش ختم
رسیدگی به پرونده متهمان بانک سرمایه اعلام شد/ تشدید قرار تامین متهمان | ایسنا - دو ساعت پیش پیام
تسلیت محسن رضایی در پی رحلت آیت‌الله مروج | ایسنا - دو ساعت پیش تاخیر
در برگزاری جلسه شورای عالی محفظه زیست از سوی روضه خوان پذیرفتی نمی باشد | خبرگزاری عجم - دو ساعت پیش درآمد
مملکت عمده صرف هزینه‌های جاری می‌شود/ بودجه‌های عمرانی و زیربنایی فراوان ناچیز می‌باشد | خبرگزاری عجم - دو ساعت پیش وظیفه های
ستاد پیشگیری و فرماندهی عملیات جواب به معضل مشخص و معلوم شد | خبرگزاری عجم - دو ساعت پیش موقعیت
ابتدا و نقطه نهایی عملیات ستاد مدیریت معضل معین شد | خبرگزاری فارس - دو ساعت پیش کلاهبرداری
در قالب شرکت‌های هرمی | ایسنا - دو ساعت پیش لهستان
در موضوع "کنفرانس ضد اهل ایران ورشو" با اتحادیه‌ اروپا هماهنگ میشود | ایسنا - دو ساعت پیش جمعی
از مردمان در محکومیت کودتای آمریکایی در ونزوئلا تجمع کردند | پایگاه نیز اندیشی - دو ساعت پیش وزیر
دفاع در یزد: قدرت موشکی کشور‌ایران به‌هیچ‌عنوان قابل مذاکره نیست/ توانایی رفع ۹۰درصد تعلق صنعت اتومبیل را داریم | پایگاه هم اندیشی - دو ساعت پیش زاکانی:
دعوت به نافرمانی مدنی مبنا فتنه آینده است/ باید قانون «از کجا آوردی؟» در سرزمین اجرا شود | پایگاه هم اندیشی - دو ساعت پیش سنگین‌ترین
تحریم‌ها و بیشترین پیشرفت‌ها در حوزه نظامی بوده می‌باشد | پایگاه نیز اندیشی - دو ساعت پیش یک سری
از نمایندگان مجلس از طرح سؤال خویش از حجتی انصراف دادند | خبرگزاری عجم - سه ساعت پیش کلید
اقتصاد مرزو بوم در مقطع تحریم در دست وزیرنفت هست | خبرگزاری فارس - سه ساعت پیش خرازی:
در حالتی که اروپایی‌ها در برجام مانده‌اند به خاطر منافع خودشان می باشد | خبرگزاری عجم - سه ساعت پیش نماینده
دشت‌آزادگان: ستاد رئیس معضل کشور به خوزستان امداد نماید | ایسنا - سه ساعت پیش ولایتی:
حبیبی یار فداکار امام(ره) و رهبری و از همراهان نظام بود | ایسنا - سه ساعت پیش مطهری:
برای استمهال وام کشاورزان با وزیر اقتصاد کلام میکنیم | ایسنا - سه ساعت پیش شاعری:
موضوع انتقال آب خزر را از امر فعالیت خارج کند | ایسنا - سه ساعت پیش ولایتی
درگذشت دبیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت اظهار کرد | خبرگزاری عجم - سه ساعت پیش دولت
می بایست به عنوان متولی ساخت اشتغال در مرز و بوم شرمنده باشد | خبرگزاری فارس - سه ساعت پیش پیام
وزیر سرزمین در پی درگذشت مرحوم محمد رسول حبیبی | خبرگزاری فارس - سه ساعت پیش پیشنهاد‌های
حزب ندای ایرانیان به منظور تصحیح قانون منع‌ به‌کارگیری بازنشستگان | خبرگزاری عجم - سه ساعت پیش سردار
شریف: اپوزیسیون ملت کشور‌ایران زیاد بی‌حیثیت می باشند | ایسنا - سه ساعت پیش دبیرکل
موتلفه در کنار دبیرکل نهضت آزادی | روی داد ۲۴ - سه ساعت پیش خرازی:
به رغم وعده اروپا درمورد SPV ، بایستی به خودمان متکی باشیم | ایسنا - سه ساعت پیش د‌همین
گزارش وزارت امور خارجه در رابطه اجرای برجام به مجلس ارائه شد | ایسنا - سه ساعت پیش سیدحسن
خمینی: «محمدنبی حبیبی» از همراهان خدوم انقلاب اسلامی بود | ایسنا - سه ساعت پیش بینش
سیاسیون درباره مرحوم حبیبی+جزییات مراسم | ایسنا - سه ساعت پیش وزیر
نفت هیچ اهتمامی برای رویارویی با تحریم ها ندارد/ زنگنه با کنسل قراردادها، دریچه را هم بسته است | مقر هم اندیشی - سه ساعت پیش امضای
۱۱ سند همیاری فی مابین کشور‌ایران و سوریه | پایگاه نیز اندیشی - سه ساعت پیش سایه
نحس اقتصاد لیبرال بر حمل‌ونقل هوایی کشور/ آزادسازی قیمت‌ها به خسارت مردمان تمام شد | مقر نیز اندیشی - سه ساعت پیش انتقاد
از صادر شدن مالیات ۸ میلیاردی برای ستاد مردمی دیه | خبرگزاری فارس - سه ساعت پیش دیوان
محاسبات در گزارش تفریغ به دستمزد های نجومی اشاره نکرد | خبرگزاری فارس - سه ساعت پیش پیام
محسن رضایی در پی رحلت آیت الله مروج | تابناک - سه ساعت پیش نماینده
سنندج: چرا مسئولان امر رییس جمهور را اجرا نمی‌کنند؟ | ایسنا - سه ساعت پیش تسهیلات
بانکی برای مسکن ۱۰۰ هزار نفر پرداخت می گردد | ایسنا - سه ساعت پیش وزارت
کشور در دهه فجر به مردمان در بعضا امورات، تخفیف ۴۰ درصدی دهد | خبرگزاری عجم - سه ساعت پیش پیکر
مرحوم حبیبی صبح پنج شنبه از میدان فلسطین تشییع می‌گردد | خبرگزاری فارس - سه ساعت پیش تمامی
اقشار میهن ذیل پوشش بیمه شالوده تندرست قرار میگیرند | خبرگزاری عجم - سه ساعت پیش جواز
امضای موقت موافقت‌نامه‌های انتقال محکومین به حبس در میان کشور ایران و تاجیکستان صادر شد | خبرگزاری فارس - سه ساعت پیش بخش
مهمی از تحریم‌ها سود عدم مدیریت هوشمندانه در باطن می‌باشد | خبرگزاری فارس - سه ساعت پیش امضای
11 تفاهمنامه همکاری فی مابین سوریه و ایران | خبرگزاری فارس - سه ساعت پیش :خدا
را شکر که در پیکار اقتصادی توانسته ایم کالاهای دارای اهمیت را تامین کنیم/قاچاق دام بر قیمت گوشت اثر نهاده است/توزیع گوشت دولتی می بایست هدفمند شود | پایگاه اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش برنامه‌ریزی
و تدارک ضروری برای سفرهای دریایی ایمن در نوروز ۹۸ | پایگاه اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش اقتصاد
دانش‌بنیان کشور ایران پیشتاز عرصه ارزش‌آفرینی میباشد | مقر اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش کشور ایران
با صعود دو پله‌ای در توده نوآوران جهان قرارگرفت | مقر اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش زیست‌بوم
ابداع و کارآفرینی به «ایلام» رسید | پایگاه اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش جشن و پایکوبی
۴۰ سالگی برد انقلاب اسلامی در فرودگاه مهرآباد برگزار می شود | مقر اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش نظام
ارجاع مانع هدررفتن منابع سلامت می شود/ بررسی ما از حضور پزشک معالج نمکی مثبت میباشد | مقر اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش میزان
ترقی فیزیکی مسکن‌های مهر کشور ۹۳ درصد هست | پایگاه اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش آغاز
مطالعات طرح مکان‌یابی بهینه سکونتگاه‌های روستایی | پایگاه اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش عابدزاده:
بزرگ‌ترین هواپیماهای باری جهان امکان فرود در فرودگاه پیام را دارا هستند | مقر اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش معاون
علمی و فناوری رییس‌جمهوری از حیطه ابتکار شریف بازدید کرد | پایگاه اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش دکتر معالج
جهانگیری: عالم بایستی از پیشگامان پیکار با تروریسم قدرشناسی کند | پایگاه اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش پزشک
جهانگیری حرم حضرت رقیه (س) را زیارت کرد/ بازدید معاون نخستین رییس جمهور از مسجد اموی | مقر اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش امضاء

مرجع اخبار رسمی
۱۱ مدرک همیاری میان جمهوری اسلامی ایران و سوریه/ موافقتنامه همکاری‌های اقتصادی راهبردی بلند زمان کشور‌ایران و سوریه امضاء شد | پایگاه اطلاع رسانی دولت - سه ساعت پیش معاون
وقت رئیس شعب خزانه تجارت کرمان به ۲۵ سال حبس محکوم شد | ایسنا - سه ساعت پیش ملاقات
شکنجه‌گر ساواک با شکنجه‌های خویش پس از ۴۰ سال | ایسنا - سه ساعت پیش اطلاعیه
حزب موتلفه اسللامی در پی درگذشت «محمدنبی حبیبی» | ایسنا - سه ساعت پیش مدیریت
مجلس درگذشت حبیبی را تسلیت ذکر کرد | خبر آنلاین - سه ساعت پیش باهنر:
حبیبی هیچ گاه از فعالیت تشکیلاتی سیاسی غفلت نکرد | خبر آنلاین - سه ساعت پیش اس پی وی ظرف یک عدد دو روز آینده اعلام می‌شود، مگر . . .
| نواندیش - سه ساعت پیش قهر
روضه خوان از گردهمایی شورای خوب فضای مجازی! | نواندیش - سه ساعت پیش دادستان
تهران: بعضی ارگانها برای پرسنل خود گوشت انبار کردند /حصر اینک برقرار می‌باشد | نواندیش - سه ساعت پیش جهانگیری:
کشور‌ایران پیروزی ملت و دولت سوریه را موفقیت خویش می‌داند | ایسنا - سه ساعت پیش عراقچی:
SPV ظرف یک عدد دو روز آتی اعلام می‌شود | رویداد ۲۴ - سه ساعت پیش لایحه
جامع انتخابات جهت طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال شد | خبرگزاری فارس - چهار ساعت پیش سنگین‌ترین
تحریم‌ها و بیشترین پیشرفت‌ها در حوزه نظامی بوده هست | خبرگزاری عجم - چهار ساعت پیش سفیر
کشور ایران در آستانه: گواهی توریسم کشور‌ایران و قزاقستان در حالا آخری شدن هست | ایسنا - چهار ساعت پیش بروجردی:
سهم آمریکا در بروز مشکل ها اقتصادی کشور‌ایران حداکثر ۳۰ درصد است | ایسنا - چهار ساعت پیش دریادار
سیاری: تامل تعدی به جمهوری اسلامی ایران را از معاند گرفته‌ایم | ایسنا - چهار ساعت پیش


برچسب: مرجع اخبار رسمی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۳۳:۰۵ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

خودروسازان با مردمان شیوه بیایند

خودروسازان
با مردمان شیوه بیایند/ دوران تحویل خودرو به مشتری اعلام شود خبر ها بازار پایشگر- نائب رئیس بازرسی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از شرکت‌های خودروساز خواست تا بازه تحویل خودروهای معوق را به مشتریان اعلام کنند .

مرجع اخبار رسمی

به گزارش مقر خبری تحلیلی پایشگر به نقل از صداوسیما، شهرام میرآخورلو گفت: خودروسازان ملزم میباشند به تعهدات خویش در قبال مشتریان جواب دهند . اگر بازه این تعهدات، سررسید شده باشد باید قیمتی که در پیش فروش عادی ذکر شده برابر با قیمت مدت تحویل درج شده در قرارداد باشد .

او اظهار داشت: اخیرا بازرسانی از سوی سازمان حمایت در شرکت‌های خودروساز ساکن شده اند و مقرر شده که ۸۰ درصد از میزان ایجاد روزانه خودروسازان برای رفع تعهدات قبل خودروسازان و ۲۰ درصد هم برای رئیس بازار در قالب فروش فوری عرضه شود .

او افزود: بر مبنا ماده ۴ دین طومار اجرایی ضابطه حمایت از دستمزد مصرف کننده، خودروساز می بایست در قراردادهای پیش فروش جدید به گونه‌ای خوی کند که بتواند در موعد مقرر، ماشین مسئله حیث را به مشتری تحویل دهد و از این پس مدت تحویل خودروهای پیش فروش شده باید به طور کامل معین باشد .

عضو هیات مدیره اداره حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به مشکلاتی که تحریم‌ها برای خودروسازان به وجود آورده است، گفت: در صورتی‌که به ادله اعمال تحریم ها، خودروسازان نمی‌توانند خودروی خاصی را به مشتریان تحویل دهند می بایست نسبت به جایگزینی خودروی پیش فروش گردیده با خودرویی دیگر، نیز تراز با ذوق و رضایت مشتری، مبادرت کنند و به طور کلی بایستی رضایت مصرف کننده جلب شود .

وی افزود: ممکن می‌باشد خودروساز به عوارض تحریم و یا خلل ها تامین قطعه، قابلیت ساخت یک خودرو خاص را نداشته باشد، ولی نباید برای معرفی ماشین جایگزین، به مشتری تحمیل فیس گیرد .

میرآخورلو با ابلاغ اینکه ممکن می باشد یافتن راهکارهای مناسب برای مقابله با تحریم‌ها و تامین قطعات موضوع نیاز خودروسازان مستضعف زمان بیشتری باشد افزود: آنچه کلیدی می باشد و بایستی رخداد بیفتد این می‌باشد که شرکت‌های خودروساز باید برای خودروهای پیش فروش سررسید شده، مدت تحویل جدیدی را برای مصرف کننده مشخص و معلوم کنند و رضایت مصرف کننده را در این مورد جلب نمایند و مشتریان به تمام حق و دستمزد خویش برسند .

عضو هیات مدیره سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در ادامه اظهار داشت: بی تردید وزارتخانه تمهیداتی را برای حل مشکل‌ها خودروسازان در جهت بدور زدن تحریم‌ها و یا این که در قالب اعطای ارز و یا این که تسهیلات ریالی اتخاذ می‌نماید تا تیراژ ایجاد خودرو به حالت قبلی خود بازگشته و چرخه ایجاد متوقف نشود .

او خاطرنشان کرد: متاسفانه در پیش فروش‌های قبلی، مشکلاتی در زمینه ایجاد بعضی خودروها و یا این که تامین قطعات آنها موجب ایجاد التهاب در صنعت ماشین شد، ولی کارایی می‌کنیم از این پس با هدف کسب رضایت بی نقص مشتریان، عصر زمانی تحویل تماما مشخص و معلوم باشد .


برچسب: مرجع اخبار رسمی، پایشگر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۰۲:۲۸ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)

گاز منوکسیدکربن جان ۲۳۳ نفر را گرفت

گاز منوکسیدکربن جان ۲۳۳ نفر را گرفت
 

اخبار حوادث پایشگر– سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد: از ابتدای فروردین تا پایان مهر امسال ۲۳۳نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن، قاتل خاموش جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر، سازمان پزشکی قانونی روز دوشنبه اعلام کرد: در هفت ماهه امسال، ۲۳۳ نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن، جان باخته اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته (۲۴۸ نفر) ۶ درصد کاهش ثبت شده است.
از مجموع ۲۳۳ مرگ ناشی از گاز منوکسیدکربن در این مدت ۱۷۲ نفر مرد و ۶۱ نفر زن بودند.
در ادامه این گزارش آمده است: در بین استان های کشور، تهران با ۵۳، خراسان رضوی با ۲۵ و البرز با ۱۹، رتبه های اول تا سوم مرگ های ناشی از مسمومیت با گاز منوکسید کربن را داشتند.

* توصیه برای پیشگیری برای گاز گرفتگی

گاز منوکسید کربن گازی بدون رنگ و بو است، عمده ترین منبع تولید این گاز سوختن ناقص نفت و گاز است ولی بیشتر بر اثر احتراق هر نوع ماده سوختنی به خصوص در محیط های در بسته و فاقد اکسیژن ممکن است تولید شود.
استفاده از آبگرمکن یا بخاری های مستعمل یا دارای نقص فنی و فاقد دودکش یا دارای دودکش بدون عملکرد مناسب در منزل بیشترین موارد ابتلا به مسمومیت را تشکیل می دهند.
از آنجا که تمایل این گاز برای ترکیب با هموگلوبین خون ۲۵۰ برابر بیش از اکسیژن است با بالا رفتن درصد آن در هوای اتاق، به سرعت باعث ایجاد مسمومیت خواهد کرد و اکسیژن رسانی به بافت های مختلف بدن از جمله مغز و قلب را دچار اختلال می کند که به علت بی رنگ و بی بو بودن این گاز، ممکن است وجود آن در محیط تا زمان ایجاد علایم مسمومیت شدید مورد توجه واقع نشود.

* علائم مسمومیت

علائم مسمومیت حاد با این گاز سردرد، سرگیجه، تهوع و استفراغ و درد شکمی و سپس حالت بیهوشی، تشنج و اغماست. در بیماران مبتلا به ناراحتی های قلبی ممکن است تشدید بیماری یک علامت هشدار دهنده باشد.
از سایر علائم مسمومیت می توان به سفتی عضلات، افزایش تعداد تنفس، کاهش فشار خون و گاه تنگی مردمک ها اشاره کرد. باید توجه داشت که اگر فردی بر اثر ابتلا به مسمومیت با گاز منوکسید کربن جان خود را از دست ندهد ممکن است دچار نواقص عصبی و روانی پیشرفته نظیر فلج عضوی یا اختلال قوای مغز می‌شود. مسمومیت شدید با این گاز می تواند کشنده باشد.مرجع اخبار رسمی

 
 
 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۳:۴۵ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)