مرجع اخبار رسمی مرجع اخبار رسمی .

مرجع اخبار رسمی

دردی که با پوست موز درمان می‌شود

تمامی اشخاص در معاش سر درد را تجربه کرده‌اند، گهگاه سردرد دو طرفه، یک طرفه و یا در تمام سر واقعه میفتد که ممکن می باشد این سردرد‌ها به تدریج شدت پیدا کند یا به طور ناگهانی شروع شود و یا می‌تواند کمتر از یک ساعت تا چند روز به طول انجامد .

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی
به گزارش زمان شهروند، گاهی اوقات، سردرد‌ها به قدری شدید و غیر قابل تحمل می‌باشند که شخص برای تسکین آن ها از تعدادی گونه داروی آرامبخش استفاده‌ نماید تا از درد خلاصی پیدا کرده و به معاش روزانه خود ادامه دهد .

در این در بین بعضا راهکارهای ارگانیک برای تسکین سردرد وجود دارد که ضررها و عارضه ها داروهای آرامبخش شیمیایی را ندارند .

ما به شما یک رویه ساده، ارزان و طبیعی را معرفی می‌کنیم که به خلاص شدن از شر سردردهای شدید یاری کرده و سرعت اثر بخشی بالایی داراست .

شما در این راه درمانی طبیعی به پوست یک موز و کمی یخ نیاز دارید، چند تکه یخ را در قسمت انتهایی و در درون پوست موز قرار داده و آن را با یک نوار ببنید تا یخ در دربین پوست موز باقی بماند، درحال حاضر پوست موز را بر روی پیشانی خویش قرار داده و به بازه ۲۰ دقیقه در مکان تاریکی استراحت کنید، یک حوله یار خود داشته باشید تا به محض آب شدن یخ از آن به کارگیری نمائید .

این روش فورا سردرد شما را التیام می‌دهد؛ در این راه و روش درمانی سردرد به سرعت آرام می‌‌گیرد و علت حساس آن به برهان وجود پتاسیم بالای پوست موز است، در شرای سردرد شما شدید بود و آن‌گاه از ۲۰ دقیقه هم درد را حس کردید میتوانید این خط مش را تکرار نمایید .

منبع:
باشگاه خبرنگاران برنا

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری وتحلیلی 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۵۴:۵۵ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)