مرجع اخبار رسمی مرجع اخبار رسمی .

مرجع اخبار رسمی

اعتراف تکان‌دهنده دروازه‌بان سابق تیم‌ملی

اعتراف
تکان‌دهنده دروازه‌بان دیرین تیم‌ملی دروازه‌بان کهن گروه ملی جمهوری اسلامی ایران گفت: در هنگامی که در نقط ی اوج بودم عده‌ای من‌را تهدید کردند و گفتند در شرای به ما پول ندهی کاری می‌کنیم که فوتبالت تمام شود .

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


اعتراف
تکان‌دهنده دروازه‌بان دیرین تیم‌ملی به گزارش افکارنیوز، هادی طباطبایی سنگربان سابق مجموعه ملی کشورمان در خصوص سالهای نه چندان خودداری که برای گروه ملی به میدان می رفت، اظهار داشت: صحبتهای حامد کاویانپور در خصوص زیرمیزی خواهی برای حضور در مجموعه ملی صحیح بود چون اینجانب هم در زمانی که برای تیم ملی بازی می کردم با چنین مشکلی مواجه بودم .

او ابلاغ داشت: همان بازه زمانی با خود من تماس گرفتند و رسما باج خواهی کردند و به اینجانب گفتند ما تو را به اینجا رسانده ایم و در‌صورتی‌که حق ما را ندهی خرابت می کنیم تا این مقام را از دست بدهی .

این پیشکسوت فوتبال کشور‌ایران گفت: تامل نمی کنم پرهیز زودهنگام اینجانب از مجموعه ملی بی‌ارتباط به این صحبت‌ها باشد و اینجانب درحال حاضر بعد از سالها این مسئله را بازگو می کنم .

طباطبایی گفت: این مسئله یک‌سری سال بعد و به نوعی دیگر برای اینجانب تکرار شد . یک عدد دو سال پیش که سرمربی مجموعه داماش بودم در هفته نهایی بازیهای لیگ گونه دوم کشور به اینجانب پیشنهادات رودربایستی آوری دادند که آن را نادیده گرفتم .

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۲:۳۵ توسط:پایشگر موضوع: نظرات (0)